Promocja pożyczki gotówkowej w Citi Handlowy

2011-03-09 15:02:28

9,99%-tyle wynosi promocyjne oprocentowanie kredytu gotówkowego oferowanego przez Citi Handlowy. Dodatkowo, posiadacze konta osobistego w Citi Handlowy mogą dostać 40% rabatu od zapłaconej opłaty przygotowawczej do pożyczki gotówkowej. Promocja potrwa do 30 kwietnia.

Sprawdź teraz najlepsze konta oszczędnościowe w naszej porównywarce!

Promocja, polegająca na obniżeniu oprocentowania do poziomu 9,99% przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy w momencie wnioskowania o kredyt nie są posiadaczami innej pożyczki gotówkowej w Citi Handlowy. Jeśli będą zainteresowani zwiększeniem kwoty pożyczki, która już działa, oprocentowanie promocyjne będzie liczone jedynie dla nowych środków.

Ważne podkreślenia jest to, że Citi Handlowy rzadko decyduje się na podobne promocje. Dzięki takiemu posunięciu w ofercie tego banku znalazł się najtańszy produkt kredytowy dostępny dla każdego, a nie tylko dla klientów banku.

Poza tym trzeba zaznaczyć, że kredyt gotówkowy w Citi Handlowy nie wymaga poręczenia, czy przedstawienia dodatkowych zabezpieczeń. Maksymalna kwota takiej pożyczki może wynieść 120 000 zł. Wysokość kredytu, jaka może być klientowi udzielona ustala Bank na podstawie rzetelnej analizy zdolności kredytowej danej osoby. Okres kredytowania w pożyczce gotówkowej Citi Handlowy może wynieść do 7 lat.

Sprawdź teraz najlepsze konta oszczędnościowe w naszej porównywarce!

Szymon Ostrowski
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam