Promocja Marzeń w Kredyt Banku

2010-09-06 11:47:45

Udając się do dowolnej placówki Kredyt Banku między 6 a 17 września z wnioskiem o udzielenie kredytu gotówkowego, można otrzymać go nie płacąc prowizji. Warunkiem skorzystania z specjalnych warunków jest posiadanie Ekstrakonta i wybranie kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem na życie lub od utraty pracy.

O kredyt wnioskować można również przez Internet wypełniając formularz i umawiając się na spotkanie z doradcą banku w dogodnym terminie, bez konieczności czekania w kolejce. Czas od złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy to nawet 30 minut.

Rzeczywiste roczne oprocentowanie kredytu gotówkowego w kwocie 8 tys. zł udzielonego na 36 m-cy wynosi 16,07 proc. (miesięczna rata wynosi 275 zł).

W Kredyt Banku pożyczyć można do 120 tys. zł, a do 20 tys. zł bez zabezpieczeń. Biorąc kredyt do 20 tys. zł można zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa decydując się na dobrowolne ubezpieczenie na życie. Kredyt z ubezpieczeniem na życie jest tańszy. Oprocentowanie nominalne jest niższe o 1,5 pkt. proc. a prowizja za udzielenie kredytu jest niższa o 1 pkt. proc.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam