Promocja kredytu gotówkowego w Eurobanku

2010-07-26 10:31:06

W Eurobanku, klient dzięki nowej ofercie, w ramach jednego kredytu może spłacić swoje zobowiązania w innych bankach i zmniejszyć obciążenie domowego budżetu.

Bank obniżył oprocentowanie nominalne kredytu gotowkowego, które wynosi obecnie od 7 proc. dla kredytów w kwocie do 150 tys. zł, udzielanych na okres do 8 lat. Jeżeli klient przedstawi potwierdzenie spłaty zobowiązań zaciągniętych w innych bankach, dodatkowo otrzyma zwrot kwoty stanowiącej równowartość prowizji bankowej za udzielenie kredytu.
W dopełnieniu formalności związanych z kredytem pomaga doradca banku. Po podjęciu decyzji kredytowej pieniądze bezzwłocznie są przekazywane do dyspozycji klienta. Aby otrzymać kredyt wystarczy udać się do placówki Eurobanku (np. czynnej 7 dni w tygodniu placówki w centrum handlowym).
 
Udogodnieniem dla klientów jest również możliwość sprawdzenia swojej zdolności kredytowej oraz złożenia wstępnego wniosku kredytowego przez telefon przez 7 dni w tygodniu.
Pożyczkę spłaca się w równych, miesięcznych ratach. Można ją spłacać bez dodatkowych opłat we wszystkich placówkach oraz wpłatomatach Eurobanku. Wpłatomaty umożliwiają klientom samodzielną spłatę rat kredytu, bez konieczności wizyty w placówce. Klienci banku mogą także indywidualnie wybrać dzień miesiąca, w którym będą spłacać ratę. Raz w roku, np. podczas urlopu, istnieje możliwość zawieszenia spłaty kredytu na miesiąc.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam