Promocja kredytów hipotecznych w Banku Pocztowym trwa

2011-10-06 12:33:45

Do końca tego roku wszyscy zainteresowani kredytem hipotecznym udzielanym na specjalnych warunkach powinni się udać do Banku Pocztowego. Instytucja ta bowiem oferuje swoim klientom kredyt na 100 proc. wartości nieruchomości i z marżą wynoszącą 1,25 proc.

Bank Pocztowy przygotował specjalną promocję standardowych kredytów mieszkaniowych, a także kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach rządowego programu „Rodzina na Swoim.
Główną zaletą tej propozycji jest stosunkowo niska marża takiego zobowiązania oraz możliwość sfinansowania zakupu nieruchomości bez konieczności posiadania wkładu własnego. Niestety promocyjne warunki są przeznaczone dla osób, które zechcą skorzystać również z innych produktów oferowanych przez tę instytucję.
 
Kredyt na preferencyjnych warunkach uzyskają tylko ci klienci, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku osobistego (Pocztowe Konto Standard lub Nestor oraz konto oszczędnościowe), zadeklarują miesięczne wpływy na poziomie 1500 zł, a także wybiorą jeden z dodatkowych produktów w postaci karty kredytowej, debetowej lub ubezpieczenia kredytu.
 
Podstawowe parametry kredytu to:
  • kwota kredytu od 50 tys. zł,
  • okres kredytowania do 40 lat,
  • kredyt do 100 proc. wartości nieruchomości.
 
Oferta Banku Pocztowego wydaje się być bardzo interesującą w porównaniu do ofert konkurencji. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość zaciągnięcia kredytu bez konieczności posiadania wkładu własnego.
 
Wiadomo bowiem doskonale, że nie każdy przyszły kredytobiorca dysponuje na tyle dużymi oszczędnościami, które mógłby przeznaczyć właśnie na ten cel. Dodatkowo długi okres kredytowania i stosunkowo niska marża przemawiają na korzyść tej właśnie propozycji.
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam