Pekao SA uruchamia program poleceń i płaci za nowych klientów

2020-02-11 09:11:01

Bank Pekao SA uruchomił pierwszy w swojej historii program poleceń nowych klientów. Masz konto w Pekao? Możesz zarobić na tym nawet do 1500 zł.

Polecenia dotyczą czterech rodzajów rachunków: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat oraz Konto Przekorzystne Biznes. W celu polecenia konta wystarczy zapisać się na stronie do programu poleceń. Za jedno polecenie można uzyskać 100 zł a polecić można maksymalnie 15 osób, czyli można na tym zyskać nawet do 1500 zł. Warunkiem otrzymania bonusu za polecenie jest założenie przez osobę polecaną konta i aktywne z niego korzystanie.

Na programie poleceń zyskują jednak wszyscy. I tak, jeżeli założy się konto z polecenia, do Konta Przekorzystnego otrzyma się bonus w wysokości 200 zł na start oraz oprocentowanie w wysokości 3% przez 3 miesiące na koncie oszczędnościowym, dla środków do kwoty 30000 zł. Klienci, którzy zdecydują się na Konto Przekorzystne Biznes, będą mogli skorzystać z promocji „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay”.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam