Prezent dla nestora od Banku Pocztowego

2012-03-05 12:24:14

Lepsze warunki w kredycie dla Nestora - od takich nowości miesiąc rozpoczyna Bank Pocztowy. Udoskonalenie warunków oraz prezent to nowa propozycja dla seniorów chcących zaciągnąć kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym.

Od 2 marca w Banku Pocztowym Nestor może ubiegać się o kredyt od 500 zł do 100 tys. zł na nowych, ulepszonych warunkach. Długość kredytowania może wynieść nawet 10 lat. Dzięki zmianie oprocentowania raty są bardziej korzystne i nie są uciążliwe w spłacie.

Specyfikacja:

• oprocentowanie 15,00%
• prowizja 4%
• ubezpieczenie 0,35%

Bank Pocztowy przygotował także prezent, w postaci rocznego ubezpieczenia mieszkania w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych. To ubezpieczenie obejmuje wszelkie zdarzenia losowe takie jak np.: pożar, włamanie czy kradzież.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2012 roku, akcję wspiera kampania telewizyjna, którą można będzie zobaczyć od 4 do 30 marca m.in. w TVP, TVN a także Polsacie.

O kredyt można wnioskować w Urzędach Pocztowych, Placówkach Banku za pośrednictwem Infolinii, a także przez Internet. Bank Pocztowy swą ofertę kieruje głównie do seniorów. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl