Prace serwisowe w bankach. Kiedy nie skorzystasz z bankowości online?

2020-12-28 12:08:00

Brak możliwości zarządzania kontem przez Internet i telefon - na to muszą przygotować się klienci wielu banków w Polsce. Na szczęście przerwa techniczna nie potrwa zbyt długo.

Prace serwisowe nie są dla klientów nowością. Niejednokrotnie o przerwach w banku mogliśmy przekonać się podczas weekendowych nocnych wypadów, gdy płatność kartą była odrzucona, a logowanie do aplikacji mobilnej czy internetowej - niemożliwe. Zwykle migracja danych nie trwa dłużej niż kilka godzin, jednak by uniknąć zaskoczenia użytkowników, banki już teraz informują o nadchodzących pracach.

Pierwsze trudności napotkają klienci klienci Idea Banku. Dziś od godziny 22:00 do godziny 06:00 nastąpi przerwa w dostępie do Idea Cloud oraz aplikacji mobilnej.

Następie o chwilowych zawirowaniach systemu muszą pamiętać posiadacze rachunku w Getin Banku. Z wtorku na środę (29/30 grudnia) między 23:50 do 01:15 również wystąpi utrudniony dostęp do bankowości mobilnej i online.

W Sylwestra prace serwisowe potrwają także w Banku Pocztowym (od czwartku od 18:00 do piątku do 14:00) oraz w Nest Banku (od godziny 20.00 do godziny 11.00 w piątek).

W nowym roku, z 5 na 6 stycznia przerwa techniczna wystąpi również w ING Banku Śląskim. Jego klienci nie tylko nie zalogują się do bankowości, ale też będą mieli problem z dokonaniem płatności kartą oraz wyjęcia gotówki z bankomatu.

Joanna Piwko

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam