Pożyczka z punktami w ING Banku

2009-08-31 12:10:11

Zaciągając kredyt gotówkowy klienci zbierają punkty, dzięki którym mogą uzyskać zniżki w ramach promocyjnego programu bankujesz-kupujesz.

Każdy klient, który przed 30 września 2009 roku zawrze umowę o kredyt gotówkowy w ING Banku, otrzyma punkty powitalne w programie. 2630 to maksymalna liczba punktów potrzebna do zakupu produktów zaprezentowanych w folderze reklamowym promocji. Klienci z zerowym kontem otrzymają maksimum punktów po podpisaniu umowy kredytowej. Pozostali uczestnicy, posiadający już punkty z programu otrzymają różnicę pomiędzy posiadaną ich liczbą a wymaganym do robienia zakupów maksimum. Przykładowo, jeżeli klient posiada 0 punktów, to otrzyma 2630 punktów gratis, jeżeli posiada 1000 punktów, to otrzyma 1630 punktów gratis.

Punkty powitalne zostaną przyznane klientowi w terminie do 15 dni od dnia zawarcia umowy o pożyczkę. Jeżeli umowę o pożyczkę zawierają dwie osoby, obie otrzymają punkty powitalne.

Program bankujesz-kupujesz polega na zbieraniu punktów za poszczególne usługi bankowe. Punkty  umożliwiają zakup produktów RTV i AGD z promocyjnego katalogu po niższych cenach. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie dostępu do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam