Pożyczka w Inteligo na dowolny cel

2010-05-28 10:06:56

Inteligo rozszerza swoją ofertę o pożyczkę gotówkową do 20 tys. zł. Dotychczas w ramach produktów kredytowych online klienci Inteligo mogli otrzymać debet do 2 tys. zł oraz kredyt odnawialny do 60 tys. zł. Oferta skierowana jest wyłącznie do stałych klientów. Wniosek o pożyczkę należy składać przez Internet.

Natychmiast po złożeniu wniosku wydawana jest wstępna decyzja kredytowa. Od klientów Inteligo nie będzie pobierana żadna opłata za jego rozpatrzenie. O decyzji kredytowej klienci informowani są telefonicznie, zaś o uruchomieniu pożyczki SMS-em. W każdej chwili mogą oni również sprawdzić status swojego wniosku bezpośrednio w koncie, w sekcji „Kredyty”.

Pożyczkę zaciągnąć można nawet na 96 miesięcy z możliwością rozpoczęcia spłaty pożyczki po trzech miesiącach od jej otrzymania, bez przedłużenia okresu kredytowania. Jej oprocentowanie wynosi od 15,99 proc. (dla klientów, którzy przystąpili do ubezpieczenia gwarantującego wypłatę świadczeń, które pokryją w całości lub w części zadłużenie z tytułu pożyczki w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych; dla klientów, którzy nie przystąpili do ubezpieczenia- oprocentowanie wynosi 17,99 proc.). Spłata rat następuje automatycznie z rachunku pożyczkobiorcy. 

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam