Powiew świeżości w Kredyt Banku

2012-03-15 14:32:23

Kredyt Bank zmniejsza oprocentowanie kredytu gotówkowego oraz uatrakcyjnia ofertę kredytu celowego. Przewidujesz remont, planujesz urządzić ogród, czy zakupić samochód? Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki dzięki wiosennej ofercie Kredyt Banku.

Oferta Wiosennego Kredytu na wydatki małe i duże przeznaczona jest zarówno dla stałych, jak i nowych klientów Kredyt Banku.

Niższe oprocentowanie kredytu gotówkowego otrzymają ci klienci, którzy postanowią skorzystać z oferty bezpłatnej karty kredytowej, a dodatkowo będą dokonywać nią transakcji w wysokości minimum 100 zł miesięcznie.

W przypadku zaciągnięcia kredytu opiewającego na sumę 12 tys. zł na 5 lat RRSO wynosi zaledwie 17,76%. Wynika z tego, że klient za każde 1000 zł kredytu zapłaci tylko 22,17 zł. Miesięczna rata takiego kredytu wyniesie 266 zł. Klient może także skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu może zostać zwolniony z prowizji.

Klientom, którzy udokumentują swoje wydatki, Kredyt Bank proponuje jeszcze tańszy kredyt celowy. Wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy od zaciągnięcia kredytu klient dostarczy fakturę za zakup lub usługę, na którą zapożyczył się w Banku. Jeżeli 70 % pożyczki netto zostanie wykorzystane zgodnie z zadeklarowanym celem, klient może liczyć na obniżenie oprocentowania kredytu od 3 do 3,5 p.p.
Bank daje także możliwość dodatkowego obniżenia prowizji, poprzez wykupienie fakultatywnego ubezpieczenia. W ten sposób można uzyskać upust od 3 do 4 p.p. oraz oprocentowanie niższe o 1,5 – 2,5 p.p. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam