Pocztowy: Świąteczna wersja kredytu gotówkowego Raz Dwa

2010-12-06 14:49:01

Od 3 do 22 grudnia trwa w Banku Pocztowym promocja kredytu gotówkowego Raz Dwa. Od klienta nie zostanie pobrana prowizja, i będzie on mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania 15 proc. w skali roku, między innymi jeśli wypełni wniosek kredytowy w Internecie.

Z lepszych warunków kredytu gotówkowego Raz Dwa Banku Pocztowego będą mogli skorzystać klienci, którzy wypełnią wniosek przez Internet, a ponadto wnioskować będą o kredyt na okres ponad 60 miesięcy.

Ważniejsze parametry kredytu Raz Dwa w Pocztowym to okres spłaty nawet do 10 lat i kwota kredytu od 5 do 100 tys. PLN. Kredyt udzielany jest na podstawie zaświadczenia o dochodach. Do zapożyczenia się na kwotę przekraczającą 10 tys. PLN niezbędna jest zgody współmałżonka.

Po wypełnieniu internetowego wniosku, kredytobiorca otrzyma od banku decyzję kredytową wraz z „zaproszeniem” do oddziału Banku Pocztowego lub Urzędu Pocztowego w celu podpisania umowy.

Promocyjne warunki kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym nie rzucają na kolana. Znajdzie się sporo ofert korzystniejszych od tej oferty pod najważniejszym względem, a więc oprocentowania. Lukas Bank, KredytOnline, BPH, BNP Paribas Fortis – nie tylko te banki dystansują propozycję Pocztowego. Z pewnością przyciąga wzrok natomiast bardzo długi, niespotykany w innych instytucjach okres kredytowania – nawet do 10 lat.


Znajdź najlepszy kredyt gotówkowy z Comperią!Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam