PKO BP wprowadza nowe udogodnienia dla klientów biznesowych

2020-08-17 10:15:00

Bank postanowił poszerzyć swoją ofertę bankowości online. Najnowsze zmiany dotyczą iPKO biznes. Ma być prościej i szybciej.

Od teraz, aby nadać innemu użytkownikowi uprawnienia do swoich rachunków klienci biznesowi mogą korzystać ze specjalnego kreatora w iPKO biznes, który w łatwy i szybki sposób przeprowadzi ich przez cały proces. Dodatkowo w tej samej aplikacji przedsiębiorcy mogą zadeklarować konkretną wpłatę i zdeponować pieniądze we wrzutni. Będą one od razu dostępne na rachunku i nie muszą czekać na zaksięgowanie. Jest to wygodne zwłaszcza dla klientów, którzy obracają dużą gotówką (na przykład sklepy, posiadające duży dzienny utarg).

Z kolei użytkownicy, którzy posiadają karty przedpłacone mogą za pomocą kilku kliknięć złożyć wniosek o wydanie kart spersonalizowanych i niespersonalizowanych. Dzięki specjalnemu formularzowi przedsiębiorcy wyposażą w nie swoich pracowników bez zbędnych procedur i straty czasu.

Ostatnia zmiana dotyczy rachunków wirtualnych. Już niedługo będą również spełniać funkcje rachunków obciążeniowych. Umożliwi to wykonanie przelewu jednorazowego lub split z rachunku bieżącego poprzez nadpisanie powiązanego rachunku wirtualnego, który będzie prezentowany odbiorcy płatności jako rachunek drugiej strony. Ewentualny zwrot środków zostanie przelany na rachunek wirtualny, co pozwoli na szybką identyfikacje takiej płatności.

Bank nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i cały czas walczy z konkurencją zainteresowanie klientów biznesowych. Już niedługo PKO BP ma wprowadzić kolejne ułatwienia.

 

Joanna Piwko

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam