Pilna Pożyczka w Banku Millennium dla wybranych grup sektora publicznego

2012-04-30 13:22:14

Bank Millennium postanowił zaproponować przedstawicielom pewnych grup sektora publicznego nieco lepsze warunki kredytu gotówkowego Pilna Pożyczka. Żołnierze, Straż Graniczna i Pożarna, policjanci, nauczyciele, pracownicy Służby Celnej i Więziennej oraz osoby zatrudnione w Administracji Publicznej mogą bardzo szybko otrzymać kredyt do 15 tys. zł.

Pilna Pożyczka na uprzywilejowanych warunkach jest skierowana do Administracji Publicznej, nauczycieli oraz służb mundurowych: Żołnierzy, Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej, Służby Celnej i Służby Więziennej. Bank Millennium w ramach atrakcyjniejszej oferty może udzielić kredytu do 15 tys. zł jedynie po przedstawieniu dowodu osobistego oraz dowodu zatrudnienia w jednej z uprzywilejowanych grup sektora publicznego. W przypadku wyższych kwot niezbędne będzie wypełnione przez pracodawcę zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu.

Pilna Pożyczka w Banku Millennium to kredyt gotówkowy nawet na 6 lat. Cechuje go m.in. swobodny wybór dnia spłaty pożyczki.

Prowizja za udzielenie Pilnej Pożyczki wynosi 3 - 5 proc. w zależności od długości okresu spłaty.

Oprocentowanie kredytu wynosi od 7,90 proc. do 17 proc. dla osób posiadających konto w Banku Millennium powyżej 6 miesięcy oraz do 18,90 proc. dla pozostałych. Wysokość oprocentowania zależy od długości okresu spłaty oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam