Pilna Pożyczka konsolidacja w Millennium

2009-05-13 00:00:00

Bank Millennium oferuje nowy produkt służący konsolidacji niezabezpieczonych zobowiązań.

Kredyt przeznaczony jest dla osób zainteresowanych skompilowaniem swoich długów z tytułu kredytów i pożyczek gotówkowych, kart kredytowych, limitu, linii kredytowej w koncie bądź kredytów ratalnych. Pozwala on na płacenie jednej i dodatkowo niższej raty miesięcznej.

Jest to możliwe dzięki  obniżeniu oprocentowania dotychczasowych zobowiązań. Oprocentowanie nowego kredytu konsolidacyjnego wyliczone może być dwojako - na podstawie średniej ważonej oprocentowania dotychczasowych produktów podlegających konsolidacji i następnie pomniejszone o 1 pkt. proc. lub wedle obowiązującego cennika bankowego (minimalne roczne oprocentowanie wynosi 7,9 proc.). W każdym przypadku wybierana jest opcja korzystniejsza dla klienta.

Pilna Pożyczka - konsolidacja umożliwia także wydłużenie okresu spłaty dotychczasowych długów. Może być zaciągana na okres od 6 do 72 miesięcy, przy maksymalnej kwocie kredytu równej 150 tys. zł.

Ponadto korzystając z produktu można uzyskać do 80 tys. zł gotówki na dowolny cel. W trakcie całego okresu kredytowania korzystanie z konta osobistego zwolnione jest z opłat.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl