Pierwsze oznaki wiosny w Getin Banku

2012-03-06 13:27:01

W Getin Banku zakwitła nowa promocja - wiosenny kredyt gotówkowy na PIT umożliwi realizację wiosennych remontów, czy wyjazdu na majówkę z rodziną lub znajomymi.

Dla tych, którzy w najbliższym czasie będą potrzebować gotówki na spełnienie wiosennych marzeń Getin Bank przygotował świeżą ofertę kredytu gotówkowego. Dzięki oferowanym łagodnym w spłacie ratom, kredyt nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla budżetu klienta.

Jak to możliwe?

Okres kredytowania jest wyjątkowo długi (do 100 miesięcy). Przy takim rozłożeniu pożyczki, raty nie obciążają zbytnio budżetu domowego. Dodatkowym atutem wiosennego kredytu gotówkowego jest maksymalna kwota zobowiązania - do 150 tys. złotych - oraz brak prowizji.

Klienci, którzy skorzystają ze specjalnej oferty pożyczki (kredyt konsumpcyjny lub konsolidacyjny kredyt gotówkowy) w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych, mogą liczyć na specjalny prezent od Getin Banku w postaci uniwersalnego bonu Sodexo na 100 zł. Bon ten można zrealizować m.in. w hipermarketach, hotelach, ośrodkach SPA czy restauracjach.

Jak uzyskać kredyt?

Wystarczy do 30 kwietnia odwiedzić oddział Getin Banku. Proces dokumentacji został uproszczony do minimum. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty oraz PIT. Jeśli sam rozliczasz się z Urzędem Skarbowym powinieneś zabrać ze sobą PIT-11 od pracodawcy, natomiast jeśli rozliczenie należy do pracodawcy wówczas obowiązuje Cię PIT-40. Emeryci i renciści zobowiązani są do dostarczenia PIT-40A. W przypadku innych typów dochodów, należy dysponować zaświadczeniem zwierającym dane źródła oraz wysokość dochodów.

Szczegółowe warunki i regulamin promocji znajduje się na stronie internetowej Banku, bądź w Placówkach Getin Banku. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam