Obniż swoje raty dzięki pożyczce konsolidacyjnej w City Handlowym

2012-03-07 12:31:17

Citi Handlowy daje swoim klientom możliwość połączenia wielu zobowiązań z różnych banków w jedno. Pożyczka konsolidacyjna to przede wszystkim wygoda dla klienta, ale także szansa na niższą miesięczną ratę.

Klienci, w zależności od wysokości posiadanych zobowiązań, mogą liczyć na obniżenie raty kredytu gotówkowego średnio o 250 zł. Citi Handlowy oferuje możliwość skonsolidowania zobowiązań finansowych z gwarancją najniższej ceny. Pożyczka konsolidacyjna to duże ułatwienie dla klienta, który zamiast spłaty kilku rat, w różnych bankach otrzymuje jedną wspólną ratę. Dodatkowym atutem oferty jest znaczne obniżenie comiesięcznej spłaty. Pożyczkę możemy uzyskać przy minimum formalności nawet w ciągu jednego dnia.

Wysokość kredytu zostaje ustalona przez Bank na podstawie rzetelnej analizy zdolności kredytowej klienta. W związku z tym każdy ubiegający się o pożyczkę, traktowany jest indywidualnie. Oferta dopasowywana jest subiektywnie do potrzeb kredytobiorcy.

Maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej, o jaką możemy wnioskować w Citi Handlowym, wynosi 120 000 zł, przy okresie kredytowania do 7 lat. Dodatkowo, każdy klient podpisujący umowę kredytu skonsolidowanego otrzymuje dostęp do bezpłatnych usług ubezpieczeniowych w ramach Programu Korzyści.

Aby wziąć udział w Programie wystarczy tylko wyrazić na to zgodę, sam udział jest bowiem bezpłatny, a usługi ubezpieczeniowe mogą, ale nie muszą być połączone ze standardowymi pakietami ubezpieczeń Pożyczki Gotówkowej. Klient ma także możliwość skorzystania z ubezpieczenia spłaty pożyczki.

Usługi dostępne w Programie Korzyści są dopasowywane do statusu społecznego:

• Profesjonaliści (Pakiet Medyczny, Pakiet Domowy, Pakiet Konsultant, Infolinia Prawna),
• Zatrudnieni (Pakiet Medyczny, Pakiet Domowy, Infolinia Praca),
• Emeryci & Renciści (Pakiet domowy, Infolinia Medyczna, Infolinia Dom i Ogród).

Podczas wizyty w oddziale ustalana jest wysokość miesięcznej raty oraz okres kredytowania. Kwota 250 zł dotyczy średniego obniżenia raty miesięcznej w oparciu o historię oferty konsolidacyjnej w IV kwartale 2011 r. dla warunków pożyczki wskazanych w wyliczeniu RRSO.

Aby złożyć wniosek nie trzeba wybierać się do oddziału, można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, bądź dzwoniąc na Citi Phone. Nie ma konieczności przedstawiania dodatkowych zabezpieczeń, nie jest także wymagane poręczenie.

Wprowadzeniu oferty pożyczki konsolidacyjnej towarzyszy kampania reklamowa, zarówno w prasie, jak i na nośnikach BTL. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl