Nowy Kredyt Gotówkowy, czyli świąteczny pakiecik w Kredyt Banku

2011-11-22 10:22:29

Kolejni bankierzy zaczynają przypominać Polakom o nadchodzących świętach. Tym razem z Kredyt Banku, którzy na tę okazję przygotowali specjalny pakiecik. Lepiszczem całego zestawu jest niskooprocentowany Nowy Kredyt Gotówkowy, do którego dołożono darmową kartę kredytową oraz Ektrakonto PLUS.

W grudniu ludzie wydają więcej i jest to – cytując klasyka – oczywista oczywistość. Wyprawienie świąt kosztuje, sprawienie, by pod choinką nasi bliscy znaleźli stosik prezentów również. Niektórzy w grudniu zwykli wyjeżdżać w ciepłe kraje, a większość już nie może się doczekać szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Krótko mówiąc, grudzień to czas, gdy wydatki rosną , a co za tym idzie rośnie popyt na kredyty gotówkowe, popyt – który to banki starają się zaspokoić. Zobaczmy, co w tym kierunku postanowił w końcówce 2011 roku zrobić Kredyt Bank.

Wprowadza Nowy Kredyt Gotówkowy, o parametrach którego co nieco powie nam poniższa tabelka:

 

Podstawowe informacje o Nowym Kredycie Gotówkowym w Kredyt Banku
Okres kredytowania
do 84 miesięcy
Nominalne oprocentowanie kredytu
9,81%
Rzeczywiste oprocentowanie kredytu*
14,53%
Minimalna kwota kredytu
1 000 zł
Maksymalna kwota kredytu
30 tys. zł
Ubezpieczenie kredytu
nie jest obowiązkowe, ale wykupienie któregoś z nich sprawi, że prowizja wyniesie 0 proc. zaś oprocentowanie ulegnie zmniejszeniu.
Cecha szczególna
Na kredyt mogą liczyć nie tylko osoby zatrudnione na umowę o pracę, w formie kontraktu ale również emeryci i renciści czy przedsiębiorcy. Kredytów udzielamy także osobom utrzymującym się z realizacji umów-zleceń i umów o dzieło, wynajmu nieruchomości czy prowadzącym gospodarstwo rolne.
źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl, Kredyt BankAktualnie, to jeden z najniżej oprocentowanych kredytów gotówkowych na rynku. Każde 1000 zł pożyczone na 7 lat przekłada się na ratę w wysokości 16,5 zł. Jest to możliwe przy założeniu, że kredytobiorca decyduje się na cały pakiet produktów tj. ubezpieczenie kredytu i aktywne korzystanie z karty kredytowej, a także otwarcie rachunku Ekstrakonto PLUS. Przy czym za aktywne korzystanie z „kredytówki”, bankierzy z Kredyt Banku uznają sytuacje, w których klient miesięcznie wydaje nią minimum 100 zł. Wówczas po spełnieniu tych wszystkich warunków można liczyć na marżę na poziomie 4,9 proc. i brak prowizji.

Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu, to można zdecydować się na jedną z trzech opcji: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy oraz assistance medyczny. Jeżeli dochody netto kredytobiorcy nie przekraczają 7 tys. zł, to limit dla sumy kredytu wynosi tylko 15 tys. zł; w pozostałych przypadkach sięga on 30 tys. zł.


Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam