Nowa promocyjna pożyczka na Święta w ING

2010-11-23 11:52:17

Bank ING rozpoczął sezon świąteczny, proponując ofertę specjalnej pożyczki gotówkowej na Święta. Ci klienci, którzy skorzystają z promocji, otrzymają prezent w postaci przewodnika kulinarnego Pascala.

Najniższe proponowane przez bank oprocentowane wynosi 10,5 proc. i otrzymają je stali klienci banku, którzy zdecydują się na pożyczkę gotówkową z Programem ubezpieczeniowym Bezpieczna Pożyczka i dodatkowym zabezpieczeniem. Nowi klienci banku, którzy nie skorzystają z ubezpieczenia oraz zabezpieczenia pożyczki liczyć się muszą z oprocentowaniem w wysokości 18 proc. w skali roku. Maksymalny okres kredytowania to 5 lat. Otrzymane środki przeznaczyć można na dowolny cel.

Promocja Gotuj się na Święta ING Banku Śląskiego jest jedną z pierwszych jak do tej pory na rynku. Chociaż bank kusi prezentem rzeczowym w formie przewodnika kulinarnego z przepisami na świąteczny stół, nie zmienia to jednak faktu, że oprocentowanie pożyczki gotówkowej niczym nie odbiega od standardowych ofert kredytów gotówkowych. Lepsze warunki można uzyskać chociażby w Lukas Banku czy też BNP Paribas Fortis Banku.

Należy się spieszyć ponieważ promocja obowiązuje tylko do 17 grudnia.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl