Nowa Pożyczka Poszukiwana dostępna już online

2017-02-21 12:24:00

Rynek pożyczek krótkoterminowych z pełnym procesem online zyskał nowego gracza. Jest to portal PozyczkaPoszukiwana.pl, na którym można złożyć wniosek o kredyt na kwotę 5 000 zł, którego okres spłaty może wynieść nawet 30 miesięcy.

Pożyczka Poszukiwana to portal, dzięki któremu można złożyć wniosek o pożyczkę nawet w 15 minut, a informacja o przyznaniu kredytu przychodzi do klienta za pośrednictwem SMS lub telefonu. Dane podane w ramach wypełniania bezpiecznego wniosku online są wystarczające do udzielenia pożyczki przez SMS Kredyt, który jest partnerem pożyczki.

Kto może skorzystać z pożyczki?

Produkt jest przeznaczony dla osób w wieku od 20 do 80 lat, , więc mogą z niego skorzystać zarówno studenci, rodziny, jak i dziadkowie pragnący sfinansować marzenia swoich wnucząt. Aby ubiegać się o opisywany kredyt wystarczy mieć stałe udokumentowane dochody, posiadać numer PESEL oraz polski dowód osobisty oraz nie mieć negatywnej historii w BIK.

Jaką kwotę i jak można odebrać?

Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł na 3 miesiące. Przykładowo przy kwocie pożyczki 1 000 zł na 2 lata wysokość raty wynosi 81,55 zł.

Przykładowy koszt całkowity pożyczki:
W przypadku pożyczki o wartości 3 000 zł udzielonej na okres 24 miesięcy rata miesięczna wynosi 244,68 zł. Spłata w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym wynoszącym 10% rocznie oraz opłatą operacyjną w wysokości 2 550 zł dają całkowity koszt pożyczki wynoszący 5 871,67 zł. RRSO w przedstawionej sytuacji wynosi 106,85%.

Brzmi ciekawie? To nie wszystkie ułatwienia dla pożyczkobiorcy! Dodatkowo klient może wybrać, w jaki sposób podejmie otrzymane środki. Gotówka może zostać bezpłatnie odebrana na poczcie lub w placówce Banku Pekao albo wpłynąć bezpośrednio na podane przez klienta konto bankowe.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek?

W celu otrzymania Pożyczki Poszukiwanej wystarczy w czterech krokach wypełnić wniosek online, pamiętając o wprowadzeniu poprawnych danych. Do prawidłowego wypełnienia formularza potrzebny będzie dowód osobisty, dane kontaktowe oraz w przypadku stałego zatrudnienia - dane pracodawcy. Następnie należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję kredytową, której rezultat klient otrzyma za pośrednictwem telefonu. Wtedy pozostaje tylko czekać na kuriera z umową i odebrać środki w wybrany wcześniej sposób. Więcej szczegółów oraz możliwość wypełnienia wniosku na stronie www.pozyczkaposzukiwana.pl

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam