Nie masz na wakacje? Kredyt Bank chętnie udzieli Ci pożyczki

2011-06-21 10:29:25

Ostatnio dużo dzieje się w Kredyt Banku. W kolejnej informacji prasowej bankowcy zawiadamiają opinię publiczną o ciekawej ofercie promocyjnej kredytu gotówkowego. Klienci zainteresowani kredytem połączonym z ubezpieczeniem nie zapłacą tym razem prowizji za udzielenie kredytu oraz uzyskają niższe jego oprocentowanie.

Aby ubiegać się o promocyjny kredyt, wystarczy złożyć wniosek o jego udzielenie między 20 czerwca a 26 lipca 2001. Bankierzy zdecydowali się, że promocja potrwa miesiąc, ponieważ zauważyli, że klienci zaciągają kredyty zazwyczaj na dwa sposoby: pod wpływem nagłej potrzeby albo rozważnie, kalkulując to przez jakiś czas. Nadchodzą wakacje i jak przyznaje Violetta Kwiatkowska, Menadżer Zarządzający Rynkiem w Kredyt Banku – oczekiwane jest, że klienci będą właśnie w ten sposób finansować wakacyjne wyjazdy.
 
Oprocentowanie kredytu wynosi od 14,5 proc. w górę. Co ważne, niektóre grupy zawodowe są w Kredyt Banku traktowane na specjalnych warunkach. I tak na przykład pracownicy środowisk prawniczych, lekarskich, nauczycielskich oraz księgowych i architektów mogą liczyć na oprocentowanie już od 12,5 proc.
 
Maksymalny okres na jaki można zaciągnąć kredyt wynosi 5 lat, a maksymalna kwota pożyczki wynosi 120 tys. zł. Uzyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. A klienci mogą wybrać zarówno sposób oprocentowania – stałe lub zmienne (zależne od okresu kredytowania) oraz to, w jakich ratach będzie spłacany kredyt (równe lub malejące). Dobra informacja dla osób pożyczających niższe kwoty – do 20 tys. zł bank nie wymaga zabezpieczeń.
 
Bank zapowiada kampanię marketingową nowego kredytu, która będzie prowadzona głównie w radiu, internecie oraz przez działania marketingowe skierowane do konkretnych, indywidualnych odbiorców.
 
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam