Najniższa rata pożyczki gotówkowej w Alior Banku

2012-02-28 12:01:40

Alior Bank wystąpił z interesującą ofertą pożyczki gotówkowej. Chwali się, że będzie przebijał oferty innych banków tak, aby zawsze zaoferować najniższą ratę przy zachowaniu takiego samego okresu kredytowania i kwoty pożyczki. Promocja trwa do końca marca br.

Alior Bank obiecuje - jeśli przed skorzystaniem z oferty lub nawet 2 tygodnie później inny bank zaoferuje klientowi mniejszą ratę niż ta uzyskana w Alior Banku, ten przebije ofertę konkurencji. Klient otrzyma jeszcze lepsze warunki przy takim samym okresie spłaty i kwoty zobowiązania. Klient powinien tylko przedstawić formularz informacyjny z innego banku wypełniony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Oferta dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych z ubezpieczeniem na życie (klient musi wykupić ubezpieczenie na życie Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia S.A).

Alior Bank udzieli kredytu na kwotę do 150 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń. Chwali się, że środki mogą być wypłacone nawet w ciągu 1 dnia. Alior Bank nie pobiera także prowizji za udzielenie pożyczki. Pożyczkę zaciągnąć można nawet na 10 lat, i jest ona dostępna już przy dochodach 500 zł netto. Wniosek o pożyczkę można złożyć w oddziale, placówce partnerskiej oraz na portalu Alior Banku.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam