MultiBank udziela kredytu na świąteczne wydatki

2010-11-23 12:09:58

Bank zaproponował, w ramach promocji świątecznej, nową ofertę kredytu gotówkowego na wydatki związane z organizacja Świąt, bez pobierania prowizji za jego udzielenie. Warunkiem skorzystania z promocji jest wykupienie pakietu ubezpieczenia MultiBezpieczny, który daje gwarancję spłaty kredytu w sytuacji niezdolności do pracy.

Oprocentowane kredytu uzależnione jest od relacji klienta z bankiem. Na najniższe oprocentowanie, które wynosi 14,75 proc., mogą liczyć posiadacze MultiKonta Aquarius, którzy przez co najmniej 6 miesięcy byli związani z bankiem. Mogą oni uzyskać dodatkową zniżkę do 12,5 proc., pod warunkiem, że zaciągnęli w banku również kredyt hipoteczny. Najwyższe oprocentowanie w wysokości 16,25 proc. przysługuje natomiast nowym klientom banku bądź klientom, którzy są związani z bankiem krócej niż 6 miesięcy. Dodatkowym warunkiem uzyskania niższego oprocentowania kredytu gotówkowego o 1 lub 1,5 pkt proc. jest wykupienie pakietu ubezpieczeniowego MultiBezpieczny, jednakże i w tym przypadku również muszą to być osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny. Klientom przysługuje 3 miesięczny okres karencji na początku okresu kredytowania, zaś sam okres może wynieść od 6 miesięcy do 5 lat. Otrzymane środki przeznaczyć można na dowolny cel.

Promocja świąteczna kredytu gotówkowego MultiBanku jest drugą już promocją świąteczną w tym sezonie. Pomimo że bank oferuje bez prowizyjne udzielenie kredytu na wydatki świąteczne, to oprocentowanie pozostaje nadal wyższe niż np. proponowane przez ING. Co więcej, MutiBank oferuje warunki, które są porównywalne do regularnej oferty kredytów gotówkowych, chociaż mimo wszystko lepszy kredyt gotówkowy udzielą nam takie banki jak Lukas Bank czy BNP Paribas Fortis Bank.

Copmeria.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam