MultiBank pośredniczy w inwestowaniu w ekskluzywne nieruchomości

2010-07-26 11:12:15

Zamożni klienci z segmentu affluent mogą za pośrednictwem MultiBanku inwestować w prestiżowe nieruchomości tj. apartamenty, letnie rezydencje i hotele w dziewięciu lokalizacjach, m.in. w Portugalii, Zakopanem i Kołobrzegu.

Ceny takich nieruchomości wahają się od 200 tysięcy do kilku milionów PLN. Nowa oferta powstała we współpracy MultiBanku ze spółką BRE Property Partner, która formalnie zawiera umowy z klientami.  Wszystkie oferty zostały poddane profesjonalnej selekcji projektów oraz weryfikacji technicznej i prawnej. Klienci otrzymują również analizę ekonomiczną inwestycji.

 
BRE Property Partner jest spółką Grupy BRE Banku powstałą w 2007 roku w celu rozszerzenia oferty kierowanej do klientów BRE Private Banking & Wealth Management o klasę instrumentów inwestycyjnych zbudowanych na bazie nieruchomości. Stanowią one alternatywę względem rynku kapitałowego, formę lokowania aktywów finansowych klientów Banku.
 
W zakresie swej działalności spółka świadczy usługi doradcze, zapewniające możliwość dokonywania inwestycji w nieruchomości- inwestycje bezpośrednie, takie jak realne zakupy nieruchomości oraz pośrednie- fundusze inwestycyjne rynku nieruchomości, inwestycje typu private equity - udziały w projektach deweloperskich, np. biurowych, komercyjnych, hotelowych, mieszkaniowych z wykorzystaniem potencjału biznesowego Banku. 
 
Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam