Millennium: nowa promocja kredytów hipotecznych

2010-07-15 09:41:50

Bank Millennium wprowadził promocję kredytów hipotecznych, w ramach której nie pobierze prowizji za udzielenie Kredytu Hipotecznego oraz kredytu Rodzina na Swoim. Na aktywnych klientów banku czekają także atrakcyjne marże z możliwością dodatkowego ich obniżenia.

Marże Kredytu Hipotecznego zostały obniżone o 0,2 pkt. proc. w porównaniu do marż standardowych dla klientów, którzy już korzystają lub zadeklarują gotowość korzystania z innych produktów Banku, tj.: konto osobiste w Banku Millennium lub karta debetowa do konta z deklaracją dokonywania za jej pomocą transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie.
 
Bank Millennium finansuje do 100 proc. wartości nieruchomości. Bank nie wymaga opłaty za wycenę do rozpatrzenia wniosku- może być ona skredytowana. Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu nie jest pobierana po 3 latach kredytowania oraz w trakcie pierwszych 3 lat, jeśli suma nadpłat nie przekroczy 30 proc. kwoty kredytu. Millennium akceptuje wiele różnych źródeł dochodu.
 
Te same warunki oferty są możliwe do uzyskania w programie Rodzina na swoim, w ramach którego przez pierwsze 8 lat do 50 proc. odsetek kredytu pokrywa Skarb Państwa.
 
Promocja kredytów hipotecznych zaczyna obowiązywać dla wniosków złożonych od 15 lipca br.
Ekspert Comperia.pl