Millennium znowu rozpieszcza klientów! Zyskaj 200 zł za otwarcie konta

2020-04-10 17:16:45

Nowa propozycja jednego z najpopularniejszych w Polsce banków skierowana jest do nowych klientów, którzy nie korzystali dotychczas z oferty banku. Millennium wynagrodzi Cię premią kwotową za skorzystanie z usługi. I co w dzisiejszych czasach jest równie ważne – założenie konta może odbyć się bez wizyty w placówce!

Konto z bonusem 200 zł… i nie tylko!

Z promocji skorzystać mogą klienci indywidualni, ponieważ to dla nich przeznaczone są plany Konto osobiste 360° i Konto osobiste 360° Student.

Otwierając teraz konto w Millennium nie tylko zyskujesz bonus pieniężny w kwocie 200 zł, ale także bardzo dobrą ofertę, która na pewno spełni Twoje oczekiwania. W ramach posiadanego konta będziesz mieć możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce bez ponoszenia dodatkowych kosztów, bank nie nalicza także dodatkowych opłat za prowadzenie rachunku, jeżeli aktywnie z niego korzystasz. Aktywne korzystanie oznacza wykonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej lub BLIK-iem w miesiącu i miesięczne wpływy w kwocie min. 1000 zł. Krajowe przelewy zlecane online oraz stałe zlecenia i polecenia zapłaty także są za 0zł.

Ale to nie wszystko! Jeżeli teraz złożysz online wniosek o kartę debetową i wybierzesz selfie jako metodę potwierdzenia tożsamości, to otrzymasz dodatkowo voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl!

Jak założyć konto w banku przez Internet

Skorzystanie z promocji jest możliwe po kliknięciu tutaj. Podaj w formularzu swoje dane a następnie dopełnij formalności. W ciągu 3 kolejnych miesięcy zasil konto kwotą min. 1000 zł miesięcznie i wykonaj min. jedną transakcję bezgotówkową lub BLIK w miesiącu… i voila! Premia od banku w kwocie 200 zł znajdzie się na Twoim koncie.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam