Meritum Bank udziela pożyczek hipotecznych

2010-09-02 10:20:07

Meritum Bank wzbogacił swoją ofertę produktową o pożyczkę hipoteczną dla osób fizycznych. Wszystkie formalności związane z ustanowieniem hipoteki bank bierze na siebie. Dzięki nowej ofercie klienci posiadający nieruchomość będą mogli w szybki sposób uzyskać środki na dowolny cel lub spłacić swoje kredyty w innych bankach.

Maksymalna kwota pożyczki może wynieść nawet 300 tys. zł. Kwota ta jest jednak dla każdego klienta określana indywidualnie i zależy od oceny zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomości.

Bank kredytuje wszystkie opłaty i prowizje. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na okres od 2 do 20 lat. Pożyczka udzielana jest w złotówkach (oprocentowanie zmienne). Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wcześniejszą spłatą pożyczki oraz kosztów związanych z ubezpieczeniem pożyczki do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku.

W ramach oferty pożyczki hipotecznej klient może skorzystać z ubezpieczenia spłaty pożyczki. Jest to dodatkowe zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek całkowitej i trwałej niezdolności do pracy. Składka ubezpieczenia przez pierwsze 36 miesięcy trwania umowy jest kredytowana, a w dalszym okresie jest pobierana wraz z ratą.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam