Meritum Bank: kredyt gotówkowy on-line

2010-08-03 10:35:36

W Meritum Banku otrzymać można kredyt gotówkowy do 60 tysięcy zł, bez wychodzenia z domu i bez konieczności otwierania konta.

Bank wprowadził możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy na dowolny cel on-line. Klient składa wniosek kredytowy za pośrednictwem strony internetowej Meritum Banku. Po złożeniu wniosku otrzyma mailem wiadomość, dzięki której będzie mógł zalogować się na stronie banku i poznać przygotowaną przez niego ofertę.
Wstępna decyzja kredytowa i oferta kredytu dostępna jest już po kilkudziesięciu sekundach od wysłania wniosku. Po pozytywnej decyzji banku i akceptacji oferty przez klienta, klient podpisuje umowę dostarczoną mu przez kuriera. Następnie w ciągu 2 – 3 dni bank przelewa środki na rachunek wskazany przez klienta.
 
Minimalna kwota „Klik Kredytu” wynosi 1 tys. zł, maksymalna- 60 tys. zł. Okres spłaty kredytu może zostać rozłożony na okres od 6 do 60 miesięcy. Bank nie wymaga poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Akceptowane źródła przychodów, to m.in.: umowa o pracę, kontrakt, emerytura, renta, działalność gospodarcza czy działalność rolnicza.
 
Po otrzymaniu kredytu klient spłaca stałe raty w wybranym przez siebie dniu każdego miesiąca. Dodatkowo, może on wcześniej spłacić kredyt bez dodatkowych opłat. „Klik Kredyt gotówkowy” Meritum Banku oprocentowany jest od 8,9 proc. do 15,9 proc. w zależności od jego kwoty oraz wybranej opcji ubezpieczenia, które jest nieobowiązkowe.
 
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl