mBank Raty-mBank uruchamia nowe narzędzie do płatności

2011-10-20 17:34:34

mBank przygotował kolejną propozycję upraszczającą zasady rozliczenia ze sprzedającym. To mBank Raty. Stali klienci banku otrzymają decyzję kredytową nawet w 15 minut.

Po tym, jak mBank uruchomił system płatności internetowych mTransfer, a następnie go udoskonalał (m.in. uzupełniając możliwości klientów o przelew z karty kredytowej czy zapłacenie za pomocą kredytu gotówkowego), teraz zaproponował zupełnie nową opcję. To mBank Raty - narzędzie pozwalające rozłożyć zakupy on-line na raty. mBank Raty to specjalny produkt kredytowy, który pozwala na dokonywanie zakupów w sklepach internetowych w systemie ratalnym. Klient wybiera na stronie sklepu odpowiedni produkt i umieszcza go w koszyku. Decydując się na mBank Raty jako formę płatności i składając zamówienie, klient zostaje automatycznie przekierowany do internetowego wniosku kredytowego.

mBank zapewnia, że stali klienci banku, posiadający obliczone wcześniej limity kredytowe w ramach Oferty dla Ciebie, otrzymają kredyt nawet w 15 minut. Środki zostaną automatycznie przelane na rachunek sklepu internetowego, który zrealizuje zamówienie w wybrany przez klienta sposób.

Kredyt ratalny mBank Raty dostępny jest dla klientów mBanku (dla klientów posiadających Ofertę dla Ciebie stosowane są procedury uproszczone) oraz klientów innych banków. Minimalna kwota kredytu to 300 zł, maksymalna to nawet 20 tys. zł., Spłata odbywa się przez 3 - 36 miesięcy, a miesięczne raty są automatycznie pobierane z rachunku eKONTO. Oprocentowanie kredytu wynosi już od 12,29 proc.

W pierwszej kolejności usługę mBank Raty będą mogli aktywować w swoich sklepach członkowie programu partnerskiego mBank.net.pl oraz podmioty zrzeszone na platformie IAI Polska.

Narzędzie mBank Raty jest dostępne dla podmiotów współpracujących z bankiem w ramach programu partnerskiego. Dziś program to ponad 13,6 tys. zarejestrowanych partnerów i ponad 11 tys. stron internetowych. Teraz do programu będą mogły dołączyć także sklepy internetowe.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam