Lokaty FM Banku pod Rentgenem Comperii. Wysoko, ale na jak długo?

2010-03-22 08:46:41

FM Bank to nowy gracz w sektorze polskiej bankowości. Dla klientów jest to dobra informacja, bo nowy bank może zaproponować atrakcyjne oferty. Dziś Comperia sprawdzi, czy lokaty FM banku są taką ofertą.

W Polsce działa już kilkadziesiąt banków. Dlatego też dziwić może fakt, iż znalazło się miejsce dla kolejnego z nich. FM bank potrzebuje teraz klientów i ich pieniędzy by na dobre zadomowić się w naszym kraju.
 
Rzeczą normalną jest, że FM bank musi zaproponować bardzo dobrą ofertę by wyrwać klientów innym bankom. Jakie lokaty zaproponuje Ci zatem FM bank?
Bank oferuje 3 lokaty:
 
-FM lokata w PLN
-FM lokata w PLN kapitalizacją dzienną
-FM lokata w walutach wymienialnych
 
Lokaty FM banku w walutach wymienialnych są dostępne dla następujących walut:
 
-EUR
-USD
-GBP
 
FM lokata w PLN
Lokatę tę można założyć w oddziale banku lub przez Internet. Nie musisz mieć konta w banku by móc założyć tę lokatę. Minimalna kwota niezbędna do założenia lokaty w FM banku to 3 000 PLN.
 
FM lokata w PLN z kapitalizacją dzienną
-kapitalizacja dzienna
-nie musisz mieć konta w FM banku
-możesz założyć lokatę przez Internet
-wartość lokaty musi być wyższa niż 3 000 PLN i niższa od 15 000 PLN
 
Lokaty FM banku w walutach wymienialnych mają takie same warunki, jak FM lokata w PLN. Minimalna kwota wynosi 1000 EUR, USD lub GBP w zależności od waluty w jakiej założysz lokatę
 
Poniżej Comperia przedstawia najciekawsze oprocentowania lokat FM banku ( dla kwoty 5 000 PLN)
 
 
3 miesiące
6 miesięcy
12 miesięcy
24 miesiące
FM lokata w PLN
6,2%
6,2%
6,2%
7%
FM lokata w PLN z kapitalizacją dzienną
7,09%
7,14%
7,27%
-
Źródło: Porównywarka finansowa Comperia.pl
 
Oprocentowanie lokat FM banku jest bardzo wysokie i lokaty te wypadają bardzo dobrze na tle innych banków, a w wielu przypadkach są aktualnie najlepszymi ofertami na rynku.
 
Bank wyraźnie zabiega o pieniądze i uwagę klientów. Dodatkowo powinien w jak najkrótszym czasie zareklamować się oraz ulepszyć wizerunek i sprawić by klienci nabrali zaufanie do marki FM banku.
 
Jeśli ma to się objawiać atrakcyjnymi ofertami na rynku, to klienci mogą być zadowoleni.
 
Z pewnością warto zastanowić się nad założeniem lokaty w tym banku, gdyż są one najlepszymi lub jednymi z najlepszych na rynku! Pozostaje jednak pytanie na jak długo? Tak dobre oprocentowanie lokat nie może trwać wiecznie... My, dajemy lokatom FM Bank maksymalnie czas do końca kwietnia, kiedy to przestaną królować w naszych rankingach. Oczywiście sprawdzimy to i przekażemy Wam informację o najlepszych lokatach w kwietniu.
 
Chcesz podyskutować o lokatach bankowych? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl