Kredyty hipoteczne w euro w DnB NORD: 0%, 1,4% i 1,6% marży

2010-12-09 15:29:42

Kolejną już obniżką marży kredytów hipotecznych w euro uraczył klientów bank DnB NORD. Aby jednak cieszyć się korzystniejszymi warunkami, należy spełnić sporo wymogów.

Nowa propozycja to głównie ulepszenie oferty zaproponowanej w listopadzie. Wtedy to DnB NORD zaoferował kredyt hipoteczny w euro, którego marża w pierwszym roku wynosi 0 proc., a w kolejnych 1,6 proc., pod warunkiem, że klient założy rachunek osobisty (pakiet personale lub eksklusiv), a także zakupi kartę kredytową i ubezpieczenie (do wyboru 2 pakiety: DOM i ŻYCIE oraz DOM i ŻYCIE plus PRACA).

Teraz bank rzeczoną stawkę 1,6 proc. bank obniża o 0,2 pkt proc. - do 1,4 proc. Natomiast tym kredytobiorcom, którzy zdecydują się jedynie na pakiet i na kartę kredytową, zaoferowana zostanie marża 1,6 proc. przez cały okres kredytowania.

Stawki marż są takie same dla wszystkich klientów, bez względu na wysokość kredytu czy wkładu własnego. DnB NORD w ramach promocji (do końca lutego 2011) proponuje także 0 PLN prowizji za udzielenie kredytu i 0 PLN prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu.

Minimalna wartość kredytu to 150 tys. PLN. Okres kredytowania do 45 lat. Bank finansuje do 90 proc. wartości nieruchomości.

Kredyt hipoteczny zdecydowanie godny polecenia. Ze świecą szukać innej propozycji gwarantującej tak niską ratę.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam