Kredyty gotówkowe do wzięcia w Raiffeisen Banku

2010-06-15 12:56:46

Raiffeisen Bank Polska promuje jedyne w swoim rodzaju kredyty gotówkowe w ramach akcji- Kredyty gotowe do wzięcia. Bank z góry ustala kwotę, okres kredytowania i oprocentowanie, co sprawia, że wysokość raty jest znana kredytobiorcy od samego początku. Oferta dostępna jest od 14 czerwca do 7 lipca 2010 br.

Kredytobiorca może wybierać spośród czterech opcji: kredyt dwuletni na 10 tys. zł z oprocentowaniem 9 proc.; kredyt trzyletni na 20 tys. zł z oprocentowaniem 10 proc.; kredyt czteroletni na 30 tys. zł z oprocentowaniem 11 proc. oraz kredyt pięcioletni na 40 tys. zł z oprocentowaniem 12 proc. w skali roku.
Bank podaje, że rata kredytu dwuletniego wyniesie ok. 476 zł (przy Rzeczywistej Rocznej Stopie Procentowej 14,01 proc.), a pięcioletniego około 991 zł (przy RRSO na poziomie 18,15 proc.).
Kredytobiorcy zwolniony jest z opłaty za prowizję. Nie ma obowiązku założenia rachunku w banku. Jedyny wymóg, który jest jednocześnie zabezpieczeniem dla klienta, to skorzystanie z pakietu ubezpieczeń spłaty kredytu (NNW, UP, Życie). Oferta jest przeznaczona dla osób, osiągających co najmniej 3 tys. zł dochodu netto miesięcznie.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam