Kredyt online w Eurobanku

2009-05-27 00:00:00

Eurobank wprowadza do oferty pożyczkę, którą można otrzymać bez wychodzenia z domu.

Wniosek kredytowy można wypełnić na stronie internetowej kredytonline.eurobank.pl i wybrać odpowiednią dla siebie ofertę, dostosowując samemu parametry kredytu: okres kredytowania, wysokość rat. Proces kredytowy przebiega bez wychodzenia z domu - przez internet, telefon, kontakt e-mailowy, bezpłatną przesyłkę kurierską pod wskazany adres. Przez internet Eurobank oferuje kredyt wysokości od 1 tys. do 60 tys. zł. Okres kredytowania w przypadku pożyczki online wynosi od 3 do 60 miesięcy.

Jak wygląda procedura?
Klient składa wniosek online na stronie kredytonline.eurobank.pl, gdzie znajduje się kalkulator, w którym można wpisać kwotę kredytu i wybrać optymalną dla siebie wysokość rat, a następnie wypełnić online wniosek kredytowy. Na stronie www znajdują się również informacje o dokumentach, jakie należy przygotować.

Następnie pracownik banku dzwoni do klienta, żeby potwierdzić dane i chęć uzyskania kredytu. Kurier dostarcza pod wskazany przez klienta adres umowę kredytową do podpisu, potwierdza tożsamość klienta i razem z przekazanymi przez klienta dokumentami dostarcza podpisaną umowę do banku, gdzie ma miejsce weryfikacja dokumentów. Ostateczna decyzja kredytowa przekazywana jest klientowi pocztą elektroniczną. Jeżeli decyzja jest pozytywna, kredytobiorca otrzymuje środki w wybrany przez siebie sposób: na konto lub przekazem pocztowym.

Eurobank deklaruje, że cały proces, od momentu złożenia wniosku do pozyskania gotówki, trwa około 10 dni roboczych.

Czy kredyt online można dostać w innych bankach? Przeczytaj

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl