Kredyt odnawialny w Inteligo przez internet

2010-09-08 12:02:58

Od 7 września posiadacze rachunków prywatnych w Inteligo mogą liczyć na kredyt odnawialny do 10 tysięcy zł bez „papierkowych” formalności – wszystko jedynie poprzez stronę internetową.

Inteligo stawia na szybkość i intuicyjność – umowa elektroniczna dotycząca kredytu odnawialnego wpisuje się zatem dobrze w tę strategię. Po pobraniu umowy z serwisu Inteligo i zapoznaniu się z nią, klient „podpisuje” się wpisując odpowiedni kod z karty kodów. Wszystko nie powinno potrwać dłużej niż kilkanaście minut.

Wstępną decyzję kredytową klient otrzymuje natychmiast po wysłaniu wniosku. W każdej chwili w serwisie Inteligo można sprawdzić status wniosku. Gdy bank potwierdzi umowę kwalifikowanym podpisem elektronicznym, kredyt zostaje uruchomiony.

Inteligo udziela kredytów odnawialnych do kwoty 60 tys. zł (ale tylko do 10 tys. zł w przypadku umowy elektronicznej), na okres jednego roku z opcją automatycznego przedłużenia na kolejne 12 miesięcy. Wymogiem jest dochód miesięczny wynoszący minimum 1 tys. zł.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam