Kredyt na wakacje z Meritum Bank

2011-06-03 16:04:52

Meritum Bank proponuje swoim klientom kredyt gotówkowy oparty na promocyjnych warunkach obniżonej marży do wykorzystania m.in. na wakacyjny wyjazd, remont mieszkania czy większe zakupy. Daje też możliwość otrzymania nagrody pieniężnej. Poniżej nieco więcej szczegółów na temat tej oferty.

 

W okresie od 1 czerwca do 5 września 2011 roku klienci mogą skorzystać z promocyjnego kredytu gotówkowego w Meritum Banku. Jego kwota waha się od 5 tys. do 120 tys. zł. Spłata może być rozłożona na okres od 6 miesięcy do 8 lat.
Promocja, polegająca na obniżeniu marży o 2 procent, dotyczy osób, które wydadzą pożyczoną kwotę na następujące cele:
  • wakacyjne podróże,
  • wyposażenie czy remont mieszkania, domu
  • ogród, rolnictwo
  • zakup samochodu, sprzętu komputerowego albo RTV/AGD,
po czym w okresie do 2 miesięcy przedłożą bankowi kopie rachunków o wartości minimum 50 proc. kwoty pobranego kredytu (netto).
 
Takie osoby mogą zaoszczędzić na obniżeniu przez banku marży kredytu, a także otrzymać kwotę do 750 zł (tj. 5 proc. wartości swoich rachunków). Standardowe oprocentowanie kredytu wynosi od 8,90 proc. do 22,90 proc. Wysokość oprocentowania zależy od kwoty kredytu, wybranej opcji ubezpieczenia oraz profilu klienta. Aby otrzymać promocyjne warunki trzeba terminowo spłacać raty kredytu, a także go ubezpieczyć.

Wniosek o kredyt można złożyć w oddziale banku lub online poprzez specjalny formularz na stronie banku. Jego rozpatrzenie następuje bardzo szybko. Nie ma konieczności znajdowania poręczycieli. Osoby zatrudnione na umowę o pracę powinny przedstawić kopię tejże umowy oraz wyciąg z konta (obejmujący ostatnie 3 miesiące).
 
Dla niektórych, ważną dodatkową informacja może być fakt, że twarzą kampanii reklamowej towarzyszącej tej akcji jest (u)znany twórca i wykonawca muzyki - Maciej Maleńczuk. Pytanie brzmi: czy zachęci on Polaków do sięgnięcia po ten kredyt i przeznaczenia pochodzących zeń pieniędzy na cele de facto konsumpcyjne?
Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl