Kredyt na PIT w db kredyt

2008-02-25 00:00:00

Żeby uzyskać kredyt gotówkowy w Deutsche Bank PBC, wystarczy przedstawić PIT-11 za ubiegły rok.

Promocyjny kredyt oferuje db kredyt - linia biznesowa Deutsche Banku PBC, specjalizująca się w udzielaniu szybkich kredytów gotówkowych.

Mogą się o niego ubiegać osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę (na czas określony lub nieokreślony) oraz kontrakt menedżerski. Przedstawiony PIT-11 musi obejmować co najmniej trzy ostatnie miesiące 2007 roku. Oprócz formularza PIT-11, klienci nie muszą przedstawiać dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Kredyt udzielany jest też bez poręczycieli.

Parametry kredytu oferowanego w ramach promocji są standardowe. Minimalne oprocentowanie wynosi 9,98 proc., dotyczy jednak tylko tych klientów, którzy dodatkowo wykupili ubezpieczenie kredytu (na życie, od trwałej niezdolności do pracy i od utraty pracy).  Oprocentowanie kredytu w opcji bez ubezpieczenia zaczyna się od 12 proc. w skali roku., choć należy liczyć się z tym, że zapłacimy więcej. Orientacyjny koszt kredytu w kwocie 5 tys. zł zaciągniętego na okres 24 miesięcy (wyliczony przez kalkulator znajdujący się na stronie banku) wyniesie ponad 800 zł, a więc przy oprocentowaniu na poziomie około 16 proc.   

Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku, a prowizja za jego udzielenie wynosi standardowo 5 proc., choć w niektórych przypadkach istnieje możliwość obniżenia tej stawki.

Kredyt udzielany jest w kwocie od 500 do 80 tys. zł, na okres do 6 lat. Minimalne zarobki brutto, potrzebne do uzyskania kredytu, to 450 zł miesięcznie.

Promocja trwa do końca kwietnia 2008 roku.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam