01.03.2017, 09:36

Kredyt na dłużej, czyli ranking firm udzielających dwuletnich pożyczek

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 3 głosów)

Kredyt na dłużej, czyli ranking firm udzielających dwuletnich pożyczek
Wyjazd na ferie, remont mieszkania, awaria samochodu - to tylko wybrane wydarzenia, które niosą ze sobą konieczność poniesienia znacznych wydatków. Niestety wielu Polaków nie dysponuje na tyle dużym zapleczem finansowym aby móc pozwolić sobie na swobodną realizację tych kosztów. Wyjściem z takiej sytuacji jest sięgnięcie po zewnętrzne źródło finansowania typu pożyczka gotówkowa. Zobaczmy jaka instytucja pozabankowa ma w swojej ofercie najlepszy taki produkt.

Produkty kredytowe oferowane przez firmy pozabankowe zazwyczaj kojarzą się z niskimi kwotami oraz stosunkowo krótkim okresem spłaty. To nie do końca prawda, gdyż na rynku bez problemów można znaleźć pożyczki opiewające na sumy liczone w tysiącach złotych, których spłata może wynieść nawet 24 miesiące.

Badając preferencje swoich użytkowników dotyczące szybkich kredytów porównywarka finansowa Comperia.pl przygotowała ranking firm udzielających pożyczek, które można spłacić w ciągu 24 miesięcy. W związku z tym, że poszukiwano produktu będącego alternatywą dla tradycyjnego kredytu bankowego, to głównym kryterium po jakim uszeregowano oferty była maksymalna kwota takiej pożyczki.

 

Firmy udzielające szybkich pożyczek z dłuższym okresem spłaty
Firma pożyczkowa
Maksymalna kwota pożyczki
Maksymalny okres spłaty
Provident
15 000 zł
24 m-ce
hapiPożyczki
10 000 zł
24 m-ce
Zaplo.pl
10 000 zł
24 m-ce
incredit
10 000 zł
24 m-ce
TAKTO Finanse
10 000 zł
24 m-ce
ekredycik
7 000 zł
24 m-ce
Aasa Kredyt
5 000 zł
24 m-ce
Ferratum Bank
5 000 zł
24 m-ce
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl (opracowanie własne)

Dla przyjętych założeń najlepszą pożyczkę gotówkową posiada w swojej ofercie firma Provident. Okres spłaty zobowiązania udzielanego przez tego kredytodawcę wynosi 24 miesiące, a maksymalna kwota o jaką może ubiegać się klient wynosi aż 15 tys. złotych. Połączenie tych dwóch parametrów sprawia, że opisywana pożyczka bez żadnych kompleksów może stanowić alternatywę dla kredytu bankowego.

Do niewątpliwych zalet pożyczek udzielanych przez firmę Provident z pewnością należy zaliczyć wyjątkowo prosty sposób wnioskowania o te produkty. Osoba zainteresowana kredytem wystarczy tylko, że wypełni internetowy wniosek kredytowy lub zadzwoni na infolinię.

Warty uwagi jest jeszcze fakt, że w ofercie Providenta znajdują się pożyczki udzielane w formie gotówkowej oraz bezgotówkowej (przelew na konto), które można spłacać w systemie rat tygodniowych lub miesięcznych. Dzięki temu udogodnieniu klient może wybrać produkt najlepiej pasujący do jego oczekiwań i możliwości finansowych.

Kredyty udzielane przez firmę Provident charakteryzują się pełną przejrzystością (klient dokładnie zna wszystkie koszty związane z kredytem) oraz szybkością przyznawania.

Kredyty pozabankowe cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to z faktu, że zobowiązania te są bardziej dostępne dla potencjalnych klientów niż tradycyjne produkty bankowe. Do tego dochodzi bardzo elastyczny sposób obsługi takich pożyczek, który w bankach jest po prostu nieosiągalny.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (01.03.2017).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2791 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Kredyt na partycypację w TBS 16.10.2019 12:43 przez:
kfiatos
Gdy kredyt na zakup to za mało.... wczoraj, 21:09 przez:
Robert Sierant,
Kredyt na dokończenie domu 26.3.2018 13:12 przez:
Babel

forum o kredytach

Forum finansowe dla firm
Gdzie po kredyt na dzialanosc. 8.3.2016 9:41 przez:
Brajan
Gdzie po kredyt na start? 20.1.2016 11:43 przez:
Cezary
Lepszy kredyt na działalność czy normalnie? 4.12.2015 13:09 przez:
daniel-kow

forum finansowe dla firm

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Forum finansowe dla firm