Kredyt mieszkaniowy? Forum pomoże!

2009-10-12 13:33:15

Dostęp do informacji dzięki sieci Internet jest dzisiaj dużo prostszy. I nie chodzi tutaj o możliwość przeglądania oficjalnych, recenzowanych, specjalistycznych stron www. Internauci poszli krok dalej - stworzyli świat wymiany opinii i komentarzy. Kredyt mieszkaniowy? Forum pomoże!

Zanim Internet wkroczył pod strzechy za źródłem nieformalnej, nieprzefiltrowanej informacji mogły być tylko tylko rozmowy ze znajomymi. Ciekawostka, nowinka, dobra rada przechodziły z ust do ust i trafiały po wielu plotkarskich deformacjach do osoby zainteresowanej. Dzisiaj jest inaczej, szybciej, intensywniej. Sieć wykształciła zjawisko zwane forum – rynek porad, wskazówek, opinii anonimowych internautów. Również w zakresie produktów finansowych, czego przykładem jest forum Comperii.
 
O wyborze rachunku bankowego, kredytu mieszkaniowego, czy karty kredytowej nie powinny decydować tylko i wyłącznie parametry cenowe oferty. Często nie mniej ważne okazują się opinie o jakości współpracy z danym bankiem. Jak szybko trwa załatwianie w nim poszczególnych spraw, czy jest otwarty na negocjacje, czy pracownicy infolinii są kompetentni? Te wszystkie, zarówno korzystne jak i niewygodne dla danej instytucji informacje, składają się na nierecenzowane forum użytkowników Internetu.
 

 
 
Siła sieci tkwi w łatwości dostępu do niej. Dzisiaj każdy, coraz częściej za darmo, ma możliwość dzielenia się swoimi przemyśleniami, komentarzami, spostrzeżeniami. Te czytają tysiące internautów, odnoszą się do nich, kontrargumentują, rzucają inne światło na dany problem. Całość jest podsycana przez emocje. Zarówno pozytywne, jak i te związane z niezadowoleniem, frustracją, złością. Tak właśnie powstaje forum.
No więc jaki kredyt mieszkaniowy wybrać? Polecamy w pierwszej kolejności wykorzystanie porównywarek dostępnych na Comperii. W ten sposób wyrobisz sobie opinię o cenie ofert. W drugim kroku przyjrzyj się opiniom o danym produkcie autorstwa innych internautów. Wymieniaj komentarze i wybierz najlepsze rozwiązanie!
 
Chcesz podyskutować o kredytach mieszkaniowych? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!
Comperia.pl
 
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam