Kredyt hipoteczny w PKO BP przez rok z niższą marżą

2011-09-30 10:35:43

Niższa marża przez pierwszy rok kredytu hipotecznego oraz brak prowizji-taką promocję wystosował PKO Bank Polski. Marżę na minimalnym poziomie 1,1 proc. w pierwszym roku otrzymają ci, którzy zdecydują się na konto osobiste, kartę kredytową i ubezpieczenie.

Promocja dotyczy kredytu mieszkaniowego Własny Kąt w PLN. Marżę w wysokości 1,1 proc. przez okres spłaty 12 pierwszych rat kredytu oraz prowizję 0 proc. klienci PKO BP otrzymają po jednoczesnym spełnieniu następujących warunków:
-założenie (lub posiadanie) dowolnego konta osobistego w PKO Banku Polskim -zakupienie (lub posiadanie) w PKO Banku Polskim karty kredytowej lub skorzystanie z Programu Oszczędnościowego "Niższa Rata" lub zakup ubezpieczenia na życie
-skorzystanie z oferowanego przez PKO BP ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji. Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt w PLN można zaciągnąć nawet na 40 lat. Umożliwia on sfinansowanie do 100 proc. wartości nieruchomości. Raz do roku w ramach można skorzystać z tzw. wakacji kredytowych oraz karencji w spłacie kredytu. Kredytobiorcy w większości przypadków zwolnieni są z obowiązkowej wizyty w sądzie, ponieważ, dzięki dostępowi do elektronicznej Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych, doradcy bankowi sami sprawdzają stan prawny nieruchomości.

Kredyty w złotych w PKO Banku Polskim i tak należą do jednych z atrakcyjniejszych cenowo w kraju. To, oraz szeroka sieć placówek banku powoduje, że kredyty hipoteczne oferowane przez PKO BP należą do najpopularniejszych na rynku. Od dłuższego czasu Bank pozostaje liderem sprzedaży złotowych kredytów mieszkaniowych - w II kwartale tego roku udział Banku w nowej sprzedaży tych kredytów wyniósł niemal 25 proc.

Tylko dziś, tj. do końca września, klienci, którzy do końca września zdecydują się na Błękitną, Srebrną lub Złotą kartę kredytową PKO Banku Polskiego, nie poniosą opłaty rocznej za jej użytkowanie. Dodatkowo do kart Srebrnych i Złotych otrzymają bonus promocyjny na rachunek karty odpowiednio 30 zł i 50 zł, pod warunkiem dokonania jednej operacji w określonym terminie.

Comperia.pl
 

Ekspert Comperia.pl