Kredyt gotówkowy w eurobanku-oprocentowanie obniżone o 30%

2011-10-03 16:39:16

Do 17 grudnia w eurobanku potrwa promocja kredytów gotówkowych. Oprocentowanie Obniżone o 30%. Promocja obejmuje kredyty na maks. 20 tys. zł, ze spłatą rozłożoną najwyżej na 60 rat.

Promocja Oprocentowanie Obniżone o 30% dotyczy kredytów gotówkowych na dowolny cel na kwotę od 500 zł do 20 tys. zł. Zwrot środków można rozłożyć nawet na 5 lat.

Inne cechy promocyjnego kredytu to m.in. możliwość połączenia dochodów własnych i bliskiej osoby w celu zdobycia wyższej zdolności kredytowej, a także skorzystania raz w roku z miesięcznych wakacji kredytowych. Oferta dostępna jest dla osób nieposiadających w eurobanku zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów gotówkowych, w tym również kredytu konsolidacyjnego.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać oprocentowanie nominalne swojego kredytu gotówkowego nawet o 30 proc. niższe wobec standardowego, należy zgłosić się do dowolnej placówki eurobanku wraz z dokumentami potwierdzającymi uzyskiwany dochód.

Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) kredytu gotówkowego w promocji, dla kwoty do wypłaty 8 tys. zł rozłożonej na 12 miesięcy bez ubezpieczenia z prowizją i opłatą przygotowawczą (łącznie 3 proc.) z oprocentowaniem nominalnym 10,85 proc. wynosi 18 proc., a z ubezpieczeniem na życie i Medical Assistance i oprocentowaniem 11,9 proc. RRSO wynosi 26,1 proc.

Jak podaje eurobank, rata takiego kredytu w pierwszym wariancie (bez ubezpieczenia) wyniesie ok. 723 zł, a w drugim (z ubezpieczeniem) - 740,5 zł. Takie kwoty klasyfikują ofertę eurobanku wśród odpowiednio 5 i 15 najlepszych kredytów gotówkowych na rynku dla przyjętych warunków.

Promocja w eurobanku potrwa do 17 grudnia 2011 roku.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam