26.11.2009, 09:56

Kredyt gotówkowy online-Comperia mówi, gdzie to możliwe!

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Chciałbyś zaciągnąć kredyt gotówkowy bez konieczności wychodzenia z domu, po prostu przez Internet? Nie wiesz, w jakim banku jest to możliwe i jak wygląda procedura związana z podpisaniem umowy? Zastanawiasz się czy wymagane jest posiadanie konta w danym banku? Comperia.pl podpowiada, gdzie możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy online!
Coraz więcej banków w Polsce posiada w swojej ofercie kredyty gotówkowe online. Ich popularność rośnie, szczególnie w okresie przedświątecznym. Dodatkowe fundusze na nadzwyczajne wydatki z pewnością przydadzą się każdemu. Czy można jednak uzyskać je bez konieczności wizyty w oddziale banku?
 
Gdzie po kredyt gotówkowy online?
 
Obecnie w Polsce wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć za pośrednictwem Internetu praktycznie w każdym banku. Nie mniej jednak, w dalszym ciągu większość instytucji finansowych wymaga od nas wizyty w oddziale w celu podpisania umowy kredytowej. Mimo to, niektóre z banków umożliwiają zawarcie takiej umowy także za pośrednictwem kuriera.
 
Obecnie do tej grupy należą takie banki jak :
  • Toyota Bank,
  • mBank,
  • Citibank Handlowy,
  • GE Money Bank,
  • Bank Zachodni WBK,  
  • Volkswagen Bank Direct,
  • Getin Bank oraz Eurobank
Czy zaciągnięcie kredytu przez Internet obniża jego maksymalną kwotę?
 
Niektóre z banków ograniczają maksymalną wysokość kredytu, jaką można uzyskać poprzez podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera. Należy do nich np. BZWBK. Maksymalna kwota kredyty gotówkowego wynosi w tym banku 80 tys. zł, kiedy zdecydujemy się jednak na kredyt online nie dostaniemy więcej niż 20 tys. zł.
 
Jak to wygląda w praktyce?
 
W pierwszej kolejności, za pośrednictwem strony internetowej banku składamy elektroniczny wniosek o przyznanie kredytu gotówkowego. Drugim krokiem jest zbadanie naszej zdolności kredytowej. Odbywa się on także za pośrednictwem strony internetowej bądź poprzez rozmowę telefoniczną z przedstawicielem banku. Jeżeli bank zdecyduje się na przyznanie nam kredytu ostatnim etapem będzie podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera.
 
Czy muszę mieć konto w banku, w którym staram się o kredyt gotówkowy online?
 
Poszczególne banki stawiają różne wymagania dotyczące tego aspektu. Nie mniej jednak, istnieje grupa banków, w których nie musimy posiadać konta, aby uzyskać kredyt gotówkowy online. Należą do nich np. Citibank Handlowy, GE Money Bank i Bank Zachodni WBK.

Podsumowując, kredyty gotówkowe online oferują niższą maksymalną kwotę kredytu. Z drugiej strony 20 – 50 tys. zł na dodatkowe wydatki jest dość znaczną sumą, zaś sama procedura uzyskania zobowiązania nie wymaga od nas nawet wychodzenia z domu.

 

Chcesz podyskutować o kredytach gotówkowych? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum o kredytach gotówkowych!

 

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (26.11.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Kredyt gotówkowy a scoring BIK 12.6.2016 23:40 przez:
alanteldream
Promocyjny Kredyt Gotówkowy w Bank BGŻ BNP Paribas S.A 5.4.2016 10:33 przez:
Kawulka
Własna działalność a kredyt gotówkowy 11.1.2016 11:12 przez:
jacek74
Zakup na raty czy kredyt gotówkowy? 22.12.2015 8:02 przez:
irina
Kredyt gotówkowy na mieszkanie czy hipoteczny? 10.12.2015 8:11 przez:
adrian-m

forum o kredytach

Forum finansowe dla firm
Bar z automatami - czy można na tym zarobić? 11.6.2015 18:13 przez:
smay

forum finansowe dla firm