Kredyt gotówkowy Eurobanku pod Rentgenem Comperii

2010-03-04 14:23:24

Eurobank jest instytucją typowo nastawioną na obsługę klientów indywidualnych. Wraz z początkiem marca wprowadził promocję zachęcającą do zaciągania kredytów gotówkowych. Osoby potrzebujące szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki powinny przyjrzeć się tej ofercie. Zobacz, co należy wiedzieć o kredycie gotówkowym Eurobanku.

Dla każdego coś dobrego
Mimo tego, że Eurobank jest tylko rodzynkiem w porównaniu do wielkich potentatów rynkowych takich jak PKO BP czy Pekao SA, jego oferta kredytów gotówkowych jest nadzwyczaj rozbudowana. Nie licząc kredytu konsolidacyjnego, bank oferuje aż 6 rodzajów pożyczek. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę każdego z nich.
 
● Kredyt w 15 minut – jak sama nazwa wskazuje, wszelkie formalności związane z zaciągnięcie kredytu załatwiane są w placówce banku w ciągu kilkunastu minut (pod warunkiem, że klient spełnia wszystkie wymogi stawiane przez bank). Kwota kredytu musi mieścić się w przedziale 500 – 120 000 zł i najprawdopodobniej wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających uzyskiwane dochody.
 
● Kredyt na dowód – warunki podobne jak przy Kredycie w 15 minut, z tą różnicą, że nie trzeba udokumentować źródła swoich zarobków – do zaciągnięcia pożyczki wystarczy samo okazanie dowodu osobistego. W rezultacie maksymalna kwota pożyczki wynosi już tylko 30 tys. zł
 
● Kredyt VIP – oferta dla najbardziej zamożnych klientów, którzy mogą starać się o kwotę od 30 do 120 tys. zł. Kredytobiorca musi okazać dokumenty poświadczające dochody na minimalnym poziomie 3,5 tys. zł miesięcznie. Gotówka może trafić na konto już po 48 godzinach, zaś klient ma możliwość osobiście negocjować wysokość oprocentowania kredytu.
 
● Kredyt dla emerytów i rencistów – specjalnie przygotowany dla osób uzyskujących dochody z tytuły emerytury, renty lub zasiłku emerytalnego. Maksymalna kwota kredytu – 120 tys. zł.
 
● Kredyt online – wygodne rozwiązanie dla osób korzystających z usług bankowych za pośrednictwem Internetu. Wniosek kredytowy składany jest drogą elektroniczną, zaś umowę do podpisania dostarcza kurier – pieniądze na Twoje konto mogą trafić bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz uzyskać maks. do 60 tys. zł, zaś przy kwocie nieprzekraczającej 20 tys. zł bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach.
 
● Kredyt dla grup zawodowych – dostępny m.in. dla policjantów, strażaków, żołnierzy, nauczycieli, lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, sędziów, górników, hutników czy bankowców.
 
Spłata wszystkich kredytów standardowo może zostać rozłożona maksymalnie na 5 lat. Minimalna kwota dochodu potrzebna do zaciągnięcia kredytu wynosi 380 zł (nie dotyczy Kredytu VIP). Eurobank oferuje dodatkowe ubezpieczenia kredytów gotówkowych chroniące przed utratą pracy, trwałą niezdolnością do pracy, poważnym zachorowaniem, trwałym inwalidztwem i śmiercią kredytobiorcy.
 
Promocja „Kredyt gotówkowy 7%”
Oprocentowanie nominalne kredytów gotówkowych, przyznanych na podstawie umowy zawartej w okresie od 1. marca do 31. maja bieżącego roku zostaje obniżone do poziomu 7 proc. rocznie przez cały okres kredytowania. Zasada ta obowiązuje wyłącznie dla kredytów w wysokości od 500 do 6 000 zł (w przypadku Kredytu online od 1 000 do 6 000 zł), których okres spłaty wynosi od 3 miesięcy do 3 lat.
 
 
Korzystałeś z oferty kredytowej Eurobanku? Podziel się z innymi swoją opinią na naszym forum o kartach kredytowych.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl