Kredyt bez wychodzenia z domu

2008-04-24 00:00:00

Polbank EFG otworzył w Krakowie Centrum Kredytów Hipotecznych. Formalności związane z kredytem można załatwiać np. w kawiarni.

To już ósme takie centrum Polbanku w Polsce. Podobne placówki Polbanku działają również w Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Łodzi, Katowicach i Bydgoszczy. Formalności związane z kredytem można załatwić nie tylko w siedzibie Centrum, ale również za pośrednictwem mobilnych bankowych doradców. Wystarczy umówić się na spotkanie w dowolnie wybranym miejscu i czasie.

Jak zapewnia bank, na spotkaniu z doradcą w domu, kawiarni czy innym miejscu klienci mogą złożyć wniosek kredytowy. Po zaprezentowaniu oferty i wyliczeniu zdolności kredytowej, doradcy razem z klientem wypełniają dokumenty składające się na wniosek kredytowy, kompletują dokumenty finansowe oraz związane z kredytowaną nieruchomością. Poza placówką banku kredytobiorcy mogą też podpisać umowę i złożyć dyspozycję wypłaty kredytu. Doradcy mogą załatwić również formalności w sądzie wieczysto księgowym, np. złożyć wniosek o wpis hipoteki czy założyć księgę wieczystą.

Comperia.pl


Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam