Kredyt Bank wydłuża promocję na kredyt hipoteczny bez prowizji

2010-06-16 13:45:02

Do końca czerwca zostaje wydłużona promocja, w ramach której w Kredyt Banku można zaciągnąć kredyt mieszkaniowy bez prowizji. Marża kredytu w złotych dostępna jest od 1,99 proc. a w euro od 2,50 proc.

Podane marże zależą od oceny scoringowej klienta oraz wymagają zakupu 3 z podanych produktów: Ekstrakonto VIP zasilane środkami z tytułu wynagrodzenia, emerytury itp., długoterminowe ubezpieczenie nieruchomości, karta kredytowa, kredyt gotówkowy lub depozyt w kwocie min. 10 tys. zł. Brak zakupu 3 z podanych wyżej produktów powoduje podniesienie marży o 30 punktów bazowych (10 punktów za każdy produkt). Dodatkowo kredytobiorcy mogą wykupić ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy.
 
Minimalny wkład własny dla kredytów w walutach obcych wynosi 15 proc. (przekroczenie standardowego LTV 70 proc. możliwe jest pod warunkiem zapłaty prowizji z tytułu brakującego wkładu własnego).
 
Kredyt mieszkaniowy Ekstralokum może być przeznaczony na dowolny cel mieszkaniowy, w tym także na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku. Udzielany jest w złotych lub euro, maksymalnie na okres 35 lat. Najmłodszy ze współkredytobiorców powinien mieć nie więcej niż 70 lat w dniu ostatecznej spłaty kredytu. Zabezpieczeniem jest hipoteka oraz cesja z polisy ubezpieczenia nieruchomości.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam