Konsolidacja bez prowizji

2008-05-06 00:00:00

Do końca czerwca Deutsche Bank PBC nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu konsolidacyjnego.

Kredyt konsolidacyjny udzielany jest przez db kredyt - linię biznesową consumer finance należącą do Deutsche Banku PBC. Kredytem można spłacić tylko zadłużenia konsumpcyjne, a więc np. kredyt samochodowy, pożyczkę gotówkową, kredyt ratalny w sklepie, zadłużenie na karcie kredytowej czy limit w koncie osobistym.

Składając wniosek o kredyt do 30 czerwca bank nie pobierze prowizji za jego udzielenie. Standardowo prowizja wynosi od 3 do 5 proc.

Kredyt dostępny jest dla klientów, których dochody wynoszą co najmniej 450 zł brutto miesięcznie. Minimalna kwota kredytu wynosi 500 zł, a maksymalna 80 tys. zł. Spłatę kredytu można rozłożyć na 6 lat. Bank nie wymaga zabezpieczeń ani poręczycieli.

Na wysokość oprocentowania wpływa kilka czynników, m.in. wysokość wynagrodzenia kredytobiorcy, wnioskowana kwota kredytu, forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt menedżerski, emerytura). Bank podkreśla, że na szczególne warunki mogą liczyć przedstawiciele zawodów zaufania publicznego: lekarze, weterynarze, architekci, nauczyciele, prawnicy. Minimalne oprocentowanie wynosi 9,98 proc.

Comperia.pl
 

Ekspert Comperia.pl