Karty kredytowe Deutsche Bank- wielkie prezenty, małe wydatki

2009-11-17 13:23:28

Posiadacze kart kredytowych Deutsche Bank PBC mogą podczas świątecznych zakupów liczyć na atrakcyjne rabaty. Program zniżek obejmuje ponad 1900 sklepów i punktów usługowych. Partnerzy programu przygotowali specjalne oferty rabatowe wraz z propozycjami konkretnych pomysłów na prezenty gwiazdkowe, które zebrane zostały w katalogu w podziale na sześć kategorii: dla niej, dla niego, dla dziewczynki, dla chłopca, dla babci i dla dziadka.

Dla kobiet kochających modę – spotkanie ze stylistką z Showroom Poza. Dla wielbicielek ekskluzywnej biżuterii – wiktoriański naszyjnik z kolekcji Yes. Dla eleganckiego mężczyzny – klasyczne spinki od Kate & Kate. Dla amatora ekstremalnych przygód – wyprawa na Mount Everest od Amin Travel. Dla dzieci – bogata oferta zabawek z sieci Smyk i sprzętu sportowego ze sklepów Free Sport i Ski Team. Dla starszego pokolenia - apaszka z Cateriny czy butelka wytrawnego trunku z Centrum Wina. Płacąc kartą kredytową Deutsche Bank, te i wiele innych prezentów świątecznych można nabyć w cenach niższych nawet o połowę.
 
Porównaj najlepsze karty kredytowe na rynku!
 
Rozwiązaniem wygodnym dla Klientów, szczególnie w okresie wzmożonych zakupów, jest program ratalny „Wygodna spłata”, dzięki któremu świąteczne wydatki można rozłożyć na niskooprocentowane raty. Dodatkowo bank gwarantuje bezpłatny pakiet ubezpieczeń „Bezpieczna Karta”, który chroni nie tylko przed nieuprawnionymi transakcjami, ale ubezpiecza gotówkę wypłaconą z bankomatu i towar zakupiony kartą.

Kampania „Karty kredytowe Deutsche Bank – wielkie prezenty, małe wydatki” potrwa do końca grudnia. Szczegóły oferty oraz katalog rabatów można znaleźć na stronie www.kartadb.pl. Promocja dotyczy zarówno nowych Klientów, jak i osób, które już posiadają kartę kredytową Deutsche Bank.

 

Chcesz podyskutować o kartach kredytowych? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum o kartach kredytowych!

 

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam