Jeszcze korzystniejsza oferta – Deutsche Bank obniżył marże kredytów mieszkaniowych

2010-08-06 11:56:08

Marże kredytów mieszkaniowych w Deutsche Banku uległy obniżeniu. Nowe, niższe stawki obowiązują dla kredytów w EUR i PLN. Klienci, którzy zdecydują się na kredyt do końca września nie zapłacą też prowizji związanej z uruchomieniem kredytu.

Dodatkową zachętą jest zniżka dla klientów zarabiających powyżej 12 tys. zł netto z tytułu umowy o pracę. Tacy klienci otrzymują zniżkę w wysokości 0,3 proc. Na korzystniejsze warunki mogą też liczyć klienci, którzy zakupią produkty inwestycyjne w Deutsche Banku. Skorzystanie z oferty db Inwestuj w Przyszłość daje maksymalną zniżkę 0,4 proc.
 
Najniższe marże oferowane obecnie przez bank to 1,1proc. dla kredytów w PLN i 1,3 proc. dla EUR.
 
Aby skorzystać ze zwolnienia z prowizji, która standardowo wynosi 3 proc., należy złożyć wniosek do 30 września br. Minimalna kwota kredytu to 100 tys. zł lub równowartość tej kwoty w EUR.
 
Deutsche Bank wprowadził też ofertę „Nowa Hipoteka”, która umożliwia zaciągnięcie kredytu hipotecznego nawet na 100 proc. wartości nieruchomości. W ramach tej oferty dostępne są Kredyty jedynie w PLN, do kwoty 400 tys. zł. Wymagane jest też ubezpieczenie brakującego wkładu własnego. Klient starający się o kredyt musi wykazać dochód powyżej 2,5 tys. zł na gospodarstwo domowe. Bank kieruje ofertę Nowej Hipoteki także do przedstawicieli wolnych zawodów.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam