ING Bank Śląski: Weź pożyczkę, kupuj taniej

2011-07-27 14:45:20

ING Bank Śląski uruchomił promocję dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Każdy klient ING, kto do 16 września weźmie pożyczkę gotówkową, będzie mógł taniej zakupić aparat cyfrowy, nawigację GPS i grill.

Każdy, kto do 16 września podpisze umowę z ING Bankiem Śląskim o pożyczkę gotówkową, dostanie 710 punktów w programie „bankujesz-kupujesz”, niezależnie od pożyczanej kwoty.

Te punkty uprawniają do zakupu aparatu cyfrowego, nawigacji GPS oraz grilla po niższym cenach.
Produkty dostępne w ramach promocji ING
 
Koszt
aparat cyfrowy Samsung ST93 Matryca CCD 16.1 Mpx
299,00 zł + opłata dystrybucyjna 30,06 zł i 280 punktów w programie
nawigacja satelitarna Smart GPS SG 735 AME z AutoMapą Europy
489,00 zł + opłata dystrybucyjna 27,79 zł i 300 punktów w programie
grill Weber - Bar-B-Kettle 47 cm
249,00 zł + opłata dystrybucyjna 43,71 zł i 130 punktów w programie
Źródło: ING Bank Śląski, porównywarka finansowa Comperia.pl

Aby wziąć pożyczkę i zakupić GPS, aparat lub grill w atrakcyjnej cenie, należy być posiadaczem konta osobistego w ING Banku Śląskim oraz użytkownikiem systemu internetowego ING BankOnLine. Umowę o pożyczkę trzeba zawrzeć do 16 września, ale na zakup produktu w promocyjnej cenie będzie jeszcze niemal 3 tygodnie. Czas mija 6 października – wtedy niewykorzystana pula 710 pkt przepada.

Jak w ogóle dokonuje się zakupu? Wszystko dzieje się z platformy programu ING „bankujesz-kupujesz”. Tam, podczas zakupu, klient zostanie poproszony o wpisanie specjalnego kodu, którym będzie pięć ostatnich cyfr rachunku zaciągniętej pożyczki.
 
ING pożycza klientom indywidualnym do 50 tys. zł bez zabezpieczeń i poręczycieli. Natomiast przedsiębiorcy mogą ubiegać się o pożyczkę, jeśli posiadają konto firmowe w dowolnym banku od przynajmniej 12 miesięcy oraz otworzą konto firmowe w ING Banku Śląskim przed złożeniem wniosku o jej udzielenie. Pożyczka jest dostępna w dwóch wariantach: na okres do 3 lat na kwotę od 10 tys. zł do 50 tys. zł, oraz najwyżej 10-letnią na kwotę od 50 tys. zł do 1,2 mln zł. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.
 
Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam