Godnie polecam, czyli jak bez wysiłku dostać 100 złotych

2016-06-01 08:09:00

No i stało się - przed nami kolejny gorący okres w tym roku. I nie chodzi tutaj tylko o to, że czerwiec jest jednym z cieplejszych miesięcy w naszym kraju, ale o możliwość szybkiego i łatwego zarobienia 100 złotych. Taka sposobność pojawiła się właśnie w nowej odsłonie promocji Comperia Bonus organizowanej wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK.

Promocje Comperia Bonus dały się poznać po tym, że wszystkim uczestnikom biorącym w nich aktywny udział umożliwiają nie tylko skorzystanie z wybranego produktu bankowego, ale także oferują wysoki zarobek. Nie inaczej jest także w najnowszej odsłonie tej kampanii, gdzie do zgarnięcia jest dokładnie 100 złotych.

Ale po kolei:

Aktualnym partnerem promocji jest Bank Zachodni WBK, który posiada w swojej ofercie rachunek o wiele mówiącej nazwie: "Konto Godne Polecenia". To właśnie otwarcie tego ROR i wykonanie z niego sześciu transakcji bezgotówkowych (płatność kartą, płatność BLIK, płatność telefonem) będzie nagradzane wspomnianą powyżej kwotą.

Do niewątpliwych zalet Konta Godnego Polecenia należy zaliczyć między innymi:

- brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta,

- brak opłat za obsługę karty płatniczej - pod warunkiem, że klient przystąpi do promocji bankowej "Konto na 4%", dzięki której saldo jego rachunku do kwoty 4 tys. złotych będzie podlegało oprocentowaniu 4 proc. w skali roku. Konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych.

- brak prowizji za wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów w kraju,

- darmowe przelewy internetowe,

- zero opłat za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,

Jednym słowem Konto Godne Polecenia naprawdę jest warte: POLECENIA.

Trochę więcej o promocji - czyli co kiedy zrobić?

Najnowsza promocja Comperia Bonus polega na tym, że w dniach od 1 do 30 czerwca 2016 roku każdy uczestnik musi zarejestrować się na stronie www.comperiabonus.pl podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Po czym potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny jaki został wysłany na jego adres e-mail.

Następnie w tych samych dniach należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia w Banku BZWBK, a do 20 lipca zawrzeć umowę o prowadzenie tego rachunku.

Kolejnym wymaganiem jest dokonanie do 31 sierpnia 2016 r. sześciu transakcji bezgotówkowych.

Ważną kwestią jest jeszcze wyrażenie zgody na przekazanie przez Bank spółce Comperia informacji niezbędnych do prawidłowego rozliczenia promocji tj. numeru rachunku bankowego, imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail podane Bankowi w momencie zawarcia umowy o konto.

Następnie trzeba już tylko cierpliwie czekać na otrzymanie e-mail'a z informacją o przyznaniu premii (do 23 września 2016 r.) i jej wypłatę (do 30 września 2016 r.).

Z istotnych informacji jest jeszcze to, że bonus uzyskany w ramach powyższej promocji nie podlega opodatkowaniu, czyli na konto klienta wpłynie pełne 100 złotych. Ważne jest także, że z promocji nie mogą skorzystać osoby będące obecnie klientami BZ WBK (otworzyły rachunek osobisty w tym banku po 15 sierpnia 2015 roku).

Prosto, szybko i czytelnie - tak w trzech słowach można podsumować tą ofertę. Dlatego nie zwlekaj i zgarnij swoją stówkę już dziś.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam