Płatności zbliżeniowe Garmin Pay już dostępne w Millennium Banku

2020-03-23 10:41:32

Nowa, wygodna i bezpieczna metoda płatności przy użyciu zegarka Garmin Pay została udostępniona klientom banku Millennium.

Nowa opcja dostępna jest dla klientów banku, którzy posiadają kartę płatniczą Visa. Skorzystanie z tej metody płatności jest bardzo proste i bardzo wygodne. Wystarczy posiadać model zegarka Garmin, który ma wbudowany moduł NFC, następnie należy pobrać na swój telefon aplikację Garmin Connect, połączyć ją ze swoim zegarkiem i podpiąć w niej swoją kartę płatniczą.

Metody wykorzystujące tzw. wearables (urządzenia ubieralne) są coraz popularniejsze. Płatność dokonywana w ten sposób nie wymaga każdorazowego potwierdzania transakcji kodem PIN, co jest pożądane w obecnej sytuacji. Trzeba bowiem pamiętać, że unikanie kontaktu z ludźmi i z przedmiotami często przez ludzi dotykanymi (takimi jak na przykład terminale płatnicze) jest kluczowe w zapanowaniu nad szerzącą się w Polsce epidemią wirusa SARS-CoV-2. Korzystając z udostępnionej metody nie tylko zyskamy wygodę, ale także zwiększymy swoje bezpieczeństwo.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam