• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 15:42
jakson napisał

To ilu osobom trzeba wysłać, żeby klikali, żeby mieć te 200 złotych miesięcznie?
Bo rozumiem, że dwie to nie wystarczy?
I czy ten serwis sprawdza jakoś IP? To znaczy, czy gdybym ja i inna osoba, która też korzysta z mojego IP (mamy stałe) chciała się tam zalogować, to to by przeszło czy nie bardzo?


10 osób i 200 zł można osiągnąć, a przecież każdy z nas na necie siedzi, a sprawdzenie czy jest płatna reklama trwa zaledwie 10 sekund.
Nie można mieć więcej niż 1 konto na to samo IP. Pod tym kątem program jest bardzo rygorystyczny i skutkuje to za każdym razem banem.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
MelaniaKot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 8:56
Tak hejtujecie, a nawet 200 zł miesięcznie to nie jest mało. Przy niewielkim wysiłku. Gdzie teraz tyle na lokacie się zarobi?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:46
MelaniaKot napisał
Tak hejtujecie, a nawet 200 zł miesięcznie to nie jest mało. Przy niewielkim wysiłku. Gdzie teraz tyle na lokacie się zarobi?


W takim razie zapraszam do rejestracji ;)
Na lokacie taki zarobek teraz jest nierealny, chyba że ma się pokaźną kwotę.
Każdy sposób począwszy od wkładu własnego oraz zarabiania pieniędzy w sposób darmowy bardzo małym nakładem pracy jest odbierany negatywnie. Ciekawi mnie czemu.
Ciekawe czy w momencie gdy leży 1zł na TWOJEJ drodze to również się po nią nie schylisz??
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
jan-nuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 14:29
Ja to już chyba za stary jestem na takie rzeczy. Zarabia to się w pracy, ciężko pracując na pieniądze, a nie klikając w reklamy. To mi za bardzo przypomina mlm.
No i nie są to jednak wysokie kwoty.
Może są ludzie, którym się opłaca, ale mi by się nie chciało.
A lokata tez nie jest od zarabiania, więc po co te porównania?
Na lokacie się środki przechowuje, a tutaj nie, więc to dwa zupełnie różne produkty.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 15:15
jan-nuk napisał
Ja to już chyba za stary jestem na takie rzeczy. Zarabia to się w pracy, ciężko pracując na pieniądze, a nie klikając w reklamy.


Przychodzą czasy, że większe profity uzyska się pracując mądrze, co nie oznacza - ciężko fizycznie.
A wiek tutaj nie jest żadnym argumentem =)

jan-nuk napisał
No i nie są to jednak wysokie kwoty.


Ale darmowe.

jan-nuk napisał
Może są ludzie, którym się opłaca, ale mi by się nie chciało.
A lokata tez nie jest od zarabiania, więc po co te porównania?
Na lokacie się środki przechowuje, a tutaj nie, więc to dwa zupełnie różne produkty.


Tutaj środki można pomnożyć - nie przechowywać. Zysk jest pokaźny, a ja klikanie reklam traktuję rekreacyjnie.
Co niektórzy lokaty traktują jako "inwestycje".
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
JuliaKonopko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:57
Daniel napisał
MelaniaKot napisał
Tak hejtujecie, a nawet 200 zł miesięcznie to nie jest mało. Przy niewielkim wysiłku. Gdzie teraz tyle na lokacie się zarobi?


W takim razie zapraszam do rejestracji ;)
Na lokacie taki zarobek teraz jest nierealny, chyba że ma się pokaźną kwotę.
Każdy sposób począwszy od wkładu własnego oraz zarabiania pieniędzy w sposób darmowy bardzo małym nakładem pracy jest odbierany negatywnie. Ciekawi mnie czemu.
Ciekawe czy w momencie gdy leży 1zł na TWOJEJ drodze to również się po nią nie schylisz??
Nie kazdy potrafi ten 1 zł zauważyć...
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 12:27
JuliaKonopko napisał
Nie kazdy potrafi ten 1 zł zauważyć...


No własnie :)
tylko że ja stoję obok tej złotówki i nawet wskazuję na nią palcem :) lecz to nadal za mało, bo trzeba się przecież jeszcze schylić :):):)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Eryk

Niezarejestrowani

30.9.2015 12:45
Dla ludzi świat finansów nie jest tak oczywisty. Widza wiele zagrożeń. Nie można tez nikogo zmuszać. Takie trochę dywagacje, ale jak widać finanse z filozofia maja trochę wspólnego :)
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 13:00
Eryk napisał
Dla ludzi świat finansów nie jest tak oczywisty. Widza wiele zagrożeń. Nie można tez nikogo zmuszać. Takie trochę dywagacje, ale jak widać finanse z filozofia maja trochę wspólnego :)


Nie raz nie chodzi o strach, ale po prostu lenistwo. Ludziom nie chce się wgłębiać w dany temat, nie chcą zrobić prostej analizy "wady/zalety" i to jest problem.
Widzi Pan pokazałem sposób gdzie można mieć kasę praktycznie za darmo, tak małym nakładem pracy, że aż śmiesznym, ale dla ludzi nadal to jest za dużo i czemu? :)
Ja już stoję z boku i zaczynam się z tego śmiać, a kolejne 5% zysku wpada w kieszeń :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 20:30
Ludzie tutaj są bardzo dziwni. Czy ktoś kto w ogóle ten pomysł krytykuje (bo się boi) dowiedział się jak to działa? jakie są korzyści oraz zagrożenia? z czego wynikają, jak samemu można je szybko wyłapać?
No nie, bo wymaga to własnej pracy, użycia pomyślunku aby się o tym przekonać.
Osobiście w to wszedłem za 2 tyś zł, bo się dowiedziałem i przekonałem jak program pracuje, wczoraj dopłaciłem kolejne 6 tyś zł, bo potencjał jaki tutaj jest można a wg mnie nawet trzeba wykorzystać.
I pisanie, iż ktoś już jest na to za stary jest właśnie straszną dziecinadą.
Cytuj
Odpowiedź